Sorun Bildir

Acı Reçete – Side Effects (2013) Türkçe Dublaj izle

Loading...

FİLM ÖZETİ

Acı Reçete - Side Effects filminin konusu, Emily'nin psikiyatristi tedavi için kendisine yeni bir ilaç verir. Bu ilaç hayatını ve eşi ile olan yaşamını etkileyecektir. Emily ve Martin New York’ta çok iyi şartlarda yaşayan bir çifttir. Bir gün borsa manipilasyonu yüzünden Martin hapse düşer. Bunun sonucunda yaşam standartları düşer ve Emily ufak bir daireye taşınır. 4 sene boyunca hapisten çıkmasını bekler ve bu sırada çok ağır depresyonlar geçirir ve intihar teşebbüsünde bulunur. Bu girişimden sonra yanına danışman olarak psikiyatrist Jonathan Banks (Jude Law) getirilir. Emily terapi görmeyi ve anti depresan ilaçlar almayı kabul eder. Emily verdiği bu karar ile hem kendi hayatını hem de çevresindeki tüm insanların hayatını etkileyebileceğinden haberi bile yoktur. . Acı Reçete - Side Effects filmini Türkçe dublaj olarak hd kalitede izle. Acı Reçete - Side Effects filmini Tek parça Full HD izleyin. Acı Reçete - Side Effects Full Film izlesinde. Filmi izledikten sonra yorumlarınızı belirterek diğer izleyicilere görüşlerinizi belirtebilirsiniz. Acı Reçete - Side Effects görüşlerinizi bildirebilirsiniz. Sizlerin her görüşü bizim için oldukça değerlidir. Acı Reçete - Side Effects filmini Türkçe dublajlı veya altyazılı olduğunu film afişinin üzerindeki bildiriden anlayabilirsiniz. Fullfilmizlesin.com İyi Seyirler Diler. Lütfen yorumlarınızı eksik etmeyiniz..

FİLM HAKKINDA

DEVAM FİLMLERİ

FİLM YORUMLARI

ZİYARETÇİ
cafer
21 Nisan 2016 Saat 22:39

doğru dürüst film seyredeceğimiz bir kanal bulduk diye sevinmiştik. sizde şifre diye tutturdunuz. telefon yazıyoruz bakiye yetersiz diyor hiç alakası yok …bırakın tıkladığımız filmi seyredelim

Cevapla
    YÖNETİCİ
    admin
    21 Nisan 2016 Saat 22:59

    Reklama tıklamışsınız. Partlardan filmi seçip izleyebilirsiniz.

    Cevapla
ZİYARETÇİ
Duygu
13 Temmuz 2015 Saat 05:44

Yani izledim sonuna kadar ilginç bişey yapmak isterken fazla saçmalamışlar gibi geldi. Hani tutan diziler nasıl 2-3 sezon uzatıp kabak tadı veriyo ya aynı o şekil.

Cevapla
ZİYARETÇİ
Anonim
27 Haziran 2015 Saat 03:49

İzleyin bakalım sonunu tahmin edebilecekmisiniz rgb

Cevapla