• İndirme Sistemi Devreye Girmiştir. Hızlı Tek Parça Üzerinden Filmleri İndirebilirsiniz. Aktif Değilse Yorum Olarak Bildiriniz.

Sorun Bildir

Adaletsizlik – Sosuuigyeon (2015) Türkçe Dublaj izle


FİLM ÖZETİ

Adaletsizlik - Sosuuigyeon filminin konusu, Güney Kore yapımı olan filmde 2009 senesinde evlerinden tahliye edilen insanlar protesto sırasında uğradıkları katliamı konu alıyor. Evlerinden zorla tahliye edilen insanlar, oturma protestosu yapmaktadırlar. Polis gelir ve ortalık karışır. 16 yaşındaki protestocu ve 20 20 yaşında genç bir polis yaşamını yitirir. Polisin ölümünden ölen çocuğun babası suçlanır ve Park Jae-ho tutuklanır. Suçlamaları kabul etmeyen adam, sadece oğlunu polis şiddetinden korumaya çalıştığını öne sürer.
Filmi izledikten sonra yorumlarınızı belirterek diğer izleyicilere görüşlerinizi belirtebilirsiniz. Adaletsizlik - Sosuuigyeon filmini farklı alternatiflerden izlemek için Hızlı tek parça seçeneği kısmına tıklayıp size uygun olan alternatifden filmi izleyebilirsiniz. Adaletsizlik - Sosuuigyeon filmini türkçe dublajlı ya da altyazılı olarak izlemek için dil seçeneklerinden size uygun olan dili seçenebilirsiniz.

Loading...

FİLM HAKKINDA

Adaletsizlik - Sosuuigyeon (2015) Türkçe Dublaj izle

DEVAM FİLMLERİ

FİLM YORUMLARI

Malesef yazı yorumlara kapatılmıştır.