Sorun Bildir

Alt Tarafı Dünyanın Sonu (2016) Türkçe Altyazılı izle


Loading...

FİLM ÖZETİ

Alt Tarafı Dünyanın Sonu filminin konusu, Amansız bir hastalığa yakalanan ve ölümünü bekleyen yazar Louis-Jean Knipper, 12 senedir hiç görmediği ailesini ziyaret edip onlara veda etmek ister. Fakat aile üyeleri uzun süre sonra gelen bu ziyaret için farklı tepkiler gösterir. Neredeyse hiç görmediği küçük kız kardeşi Suzanne, herkese öfkeli ağabeyi Antoine ve annesinin onunla paylaşmak istedikleri farklıdır. Louis'nin kendisi hakkındaki acı gerçeği ailesine anlatması kolay olmayacaktır.Fullfilmizlesin.com İyi seyirler diler.

FİLM HAKKINDA

DEVAM FİLMLERİ

FİLM YORUMLARI

ZİYARETÇİ
Lara
2 Eylül 2017 Saat 13:39

Bu filme nasıl kötü dersiniz!!! Derin anlamlı bir film, harika psikoloji

Cevapla
ZİYARETÇİ
ERAY
16 Temmuz 2017 Saat 23:14

7.1’LİK BİR KALİTESİ YOK!

Cevapla
ZİYARETÇİ
ilker erdem
9 Mart 2017 Saat 22:41

çok güzel bi filmdi sade yalın bi duygusallığı var. louis in evi neden terk ettiğini üstü kapalı mesaj olarak veriyor.louis in rolu ve oyunculuğu beni çok etkiledi.yüreği kocaman abisinden tüm ailesinden bile daha olgun ve duygusal louis.

Cevapla
ZİYARETÇİ
tanzer
1 Mart 2017 Saat 23:40

Berbat,rezil,sıkıcı,içime fenalık geldi

Cevapla
ZİYARETÇİ
ufuk sargın
9 Şubat 2017 Saat 22:07

idare eder

Cevapla
ZİYARETÇİ
Asude Akar
8 Şubat 2017 Saat 19:53

Müthiş duygulandım.İnsan olmak bu demek Öleceğini bildiği halde ki sabır.farklı yorumlar okuyabilirsiniz FİLM hakkında .Ama kimse içindeki gizi bilemez.Bundan on yıl sonra VAKIF kurbanlarının ne olacagını bimez.Kabullenenler var etmeyenler var.Hani canım ülkemde sokağa çıkıp Gey ve Lezbiyenleri gördüğünüzde Küçümseyip taşlıyorsunuz hakaret ediyorsunuz yaaa.Can Dincilerimm…Eli baltalılarım.on yıl sonra bu VAKIFLAR SAĞ OLSUN …Çığ gibi .Ve tekrar söylüyorum herkes izlemeli…Müthiş PSİKOLOJİK İÇ SAVAŞ…
ADMİN TŞKLR.

Cevapla