Sorun Bildir

Baron Munchausen’in Maceraları (1988) Türkçe Dublaj HD izle


Loading...

FİLM ÖZETİ

Film 17. yüzyıl zamanlarında geçmektedir. Ekibimiz türklerin elinde olan şehri kurtarmak için maceraya atılırlar. Bu maceralardan dev bir deniz canavarı tarafından yutulmaktan, aya yolculuk yapmak, Venüsle dans etmek bu maceralardan sadece bir kaçıdır ?

www.fullfilmizlesin.net olarak İyi seyirler dileriz. Baron Munchausen’in Maceraları (1988) Türkçe Dublaj HD izle filmini Full Hd olarak izleyebilirsiniz. Baron Munchausen’in Maceraları (1988) Türkçe Dublaj HD izle filmi 1988 yılında vizyona girmiş olup İMDB puanı 7.2 olarak oylanmıştır. Filmin kadrosunda Jonathan Pryce, Oliver Reed, Robin Williams, Sarah Polley, Uma Thurman rol almaktadır. Fantastik , Komedi , Macera türündeki filmin yönetmen koltuğunda ise Terry Gilliam oturmaktadır.

FİLM HAKKINDA

DEVAM FİLMLERİ

FİLM YORUMLARI

ZİYARETÇİ
ENGIN CAN
30 Mayıs 2018 Saat 15:21

GUZEL FİLMDİ.SIKICI DEGİLDİ.FANTASTİK OLDUGU İCİN CİDDİYE ALMAYA GEREK YOK.SONUÇTA FANTASTİK FİLM.BUNA KIZCAK BİRŞEY YOK.KİMSE BENİM KADAR MİLLİYETCİ OLMASIN.AMA BU FİLM İZLENİR.GAYET KOMİK EGLENCELİ FİLM.HAZİNEDAR BAŞI ISTAVROZ ÇIKARIYOR 🙂 BELLİKİ KOMEDİ OLDUGU DAHA COK BELLİ OLSUN DİYE YAPMIŞLAR.CUNKU HERKES BİLİRKİ TURKLER HRİSTİYAN DEGİLDİ O DÖNEMDE O COGRAFYADA. KOMEDİ BU ARKADAŞLAR.BELGESEL DEGİL.O GÖZLE BAKIN.FİLM KOMİK VE GUZEL.İZLEYİN

Cevapla
ZİYARETÇİ
sokak
22 Aralık 2016 Saat 02:22

bu filmi siteden kaldırın lütfen

Cevapla
ZİYARETÇİ
Nur
16 Aralık 2016 Saat 15:55

çok film izlerim ama bukadar berbatı görülmüş deyil rezalet osmanlı devleti ihtişamlı görkemli islam devletiydi bu pislikler alay ediyor bu filmi siteye koyanlar filmi seslendirenler siz körmüsünüz aslınızı neslinizi bilmiyormusunuz bu rezillikden para kazanıyorsunuz

Cevapla
ZİYARETÇİ
nilay
23 Haziran 2016 Saat 18:15

Rezil bir film, Muhteşem Osmanlı İmparatorluğunun hareminin h sini bilmeyen Avrupalıların fantastik Saray ve harem hikayeleri .Avrupa tarihinin saray haremini konu olan bir film olsaydı daha gerçekçi olurdu çünkü kendi tarihlerini daha iyi senaryo edebiliyorlar.

Cevapla