• İndirme Sistemi Devreye Girmiştir. Hızlı Tek Parça Üzerinden Filmleri İndirebilirsiniz. Aktif Değilse Yorum Olarak Bildiriniz.

Sorun Bildir

Ben, Earl ve Ölen Kız – Me and Earl and the Dying Girl (2015) Türkçe Dublaj izle


FİLM ÖZETİ

Ben, Earl ve Ölen Kız - Me and Earl and the Dying Girl filminin konusu, Arkadaşı Earl ile sürekli klasik filmlerin parodisini yapan lise öğrencisi Greg'in hayatı, sınıf arkadaşı Rachel'ın kanser olduğunu öğrendikten sonra sonsuza dek değişir.

Loading...

FİLM HAKKINDA

Ben, Earl ve Ölen Kız - Me and Earl and the Dying Girl (2015) Türkçe Dublaj izle

DEVAM FİLMLERİ

FİLM YORUMLARI

ZİYARETÇİ
Tomris
17 Aralık 2017 Saat 00:07

Öncelikle bu sitenin adminlerine gerçekten çok teşekkür ederim her filmi neredeyse bu siteden izlemekteyim yüksek kalitede ve hiçbir sorun yok filmlerde.
Film gerçekten harika idi hemde çok çok fazla derin anlam içermesinin yanında komedi ve dramayı iyi tuturmuşlar gerçekten buna bayıldım hemde bu film Alfonso Gomez in ilk filmlerinden ve bu filme bakılırsa daha çok iyi performans gösteren filmler gelecek ama dediğim gibi filmde çok önemli bir mesaj verilmiş oda kısacası bu günün işini yarına bırakma veya zaman ve hayat kelimelerinin birleşmesi kısaca

Cevapla
ZİYARETÇİ
burak buyuk
24 Ekim 2016 Saat 05:34

bozuk olan moralimi komedi filmi ile düzeltmeye çalışırken dahada yamulduğum filmdir, dram daha yoğun komedi filmi izlemek isteyenler buradan uzaklaşsın. üzücü ama bi o kadarda güzel bir filmdi kendi açımdan.

Cevapla
ZİYARETÇİ
mehmet akyazı
14 Ocak 2016 Saat 15:20

ölüm aslında son sandığımız ebedi hayatın başlangıcıdır.
film için düşüncemi merak ediyorsanız gerçek hayatta olmaması gereken bir durum, neden hiç bir anne oğlunu ölecek olan bir kızla arkadaşlık yapması için bu kadar zorlar mı ? bence yapmaz filmin yazarı gerçekten her şeyi düşünmüş bir liseli çocuğun universte okuması gerekir msj iyi vermiş daha bir çok hayat dersi keyif ve sulu gözlerle izledim hayat hiç kimseye böyle bir hastalık vermesin

Cevapla
ZİYARETÇİ
Enes
3 Ocak 2016 Saat 14:51

begenmedım ama ıdare eder 😀

Cevapla