• Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw filmi Telif Dolayısıyla Kaldırılmıştır.

Sorun Bildir

Büyük Pis Canavarlar – Big Bad Wolves (2013) Türkçe Dublaj izle


FİLM ÖZETİ

Büyük Kötü Kurtlar – Big Bad Wolves, with a Straw filminin konusu, Ardı ardına 3 kanlı cinayet işlenir. 3 adam bu cinayetler sonucu karşı karşıya gelir: İntikam peşindeki bir baba, işlerini yasadışı sürdüren ve işgüzar bir polis, son olarak da önce tutuklanan ardından salınan bir din öğretmeni. Esas şüpheli gibi görünen de ta kendisidir.Quentin Tarantino’nun en iyileri listesine girmeyi başaran “adam kaçırma gerilimi”, içerdiği bazı şiddet ve cinsellik sahnelerinden dolayı küçük yaştaki seyircilere pek de önerilmiyor.

Büyük Kötü Kurtlar – Big Bad Wolves, with a Straw filmini Türkçe dublaj olarak hd kalitede izle. Büyük Kötü Kurtlar – Big Bad Wolves, with a Straw filmini Tek parça Full HD izleyin. Büyük Kötü Kurtlar – Big Bad Wolves, with a Straw Full Film izlesinde. Filmi izledikten sonra yorumlarınızı belirterek diğer izleyicilere görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

Büyük Kötü Kurtlar – Big Bad Wolves, with a Straw filmine görüşlerinizi bildirebilirsiniz. Sizlerin her görüşü bizim için oldukça değerlidir. Büyük Kötü Kurtlar – Big Bad Wolves, with a Straw filmini Türkçe dublajlı veya altyazılı olduğunu film afişinin üzerindeki bildiriden anlayabilirsiniz.

Fullfilmizlesin.com İyi Seyirler Diler. Lütfen yorumlarınızı eksik etmeyiniz..

FİLM HAKKINDA

DEVAM FİLMLERİ

FİLM YORUMLARI

ZİYARETÇİ
ycl
30 Eylül 2018 Saat 18:44

tarantino yine son anda nokta koymuş.. açık birşey bırakmamış.. herşey önceden organize edilmiş.. lanet gelsin böyle şeyler gerçek olmuş olamaz

Cevapla
ZİYARETÇİ
Anonim
2 Eylül 2017 Saat 18:06

film güzeldi ancak sonu yarım kalmış gibi. yani kız evinde ölümüydü yaşıyormuydu sadece baygınmıydı? ama son ana kadar gizemini korudu.o kadar işkenceye rağmen adamın doğruyu söylememesi de ayrı bir şaşkınlık…

Cevapla
ZİYARETÇİ
test
22 Ağustos 2016 Saat 07:42

cok iyi

Cevapla
footerbanner