• Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw filmi Telif Dolayısıyla Kaldırılmıştır.

Sorun Bildir

Çin Seddi – The Great Wall (2016) 1080p Türkçe Altyazılı izle

FİLM ÖZETİ

Çin Seddi - The Great Wall filminin konusu, Asya bölgesine, barutu bulup Avrupa'ya götürmek için giden kervan, ilk önce bir çetenin sonrada bilmedikleri bir canavarın saldırısına uğrar ve sadece William Garin ve Pero Tovar hayatta kalır. İkili sonra Çinli askerler tarafından yakalanırlar. Burada, karşılaştıkları canavarın taotie isimli çok güçlü bir yaratık olduğunu, her 60 senede bir Çin Seddi'ne saldırdığını ve yakın zaman için de beklendiği için de hazırlıklar yapıldığını öğrenirler. Canavarın bir elini kılıcıyla koparmayı başarmış William, hem savunma hattına yardımcı olmaya çalışacak, hem de buralara asıl gelme amacı olan barutu ele geçirme düşüncesini aklından çıkarmayacaktır..Fullfilmizlesin.com İyi seyirler diler.

FİLM HAKKINDA

DEVAM FİLMLERİ

POPÜLER YORUM
gerizekalıkaldınıztebrikler
2017-04-25 22:31:39

kardeş bak şimdi. 1 köpek değil kurt biyoloji lütfen. 2 moğolların tecavüzü falanla boylarca insan olduysa helal olsun Moğollardaki libidoya. 3 çadırlarda birbirinin karısına kızına derken göçebe türkleri kastediyosan orda durcan. cahillik diz boyu olmuş. rezidans vardı da canları mı istemedi. o dönemin koşulları ve coğrafya bilgisi lütfen kastettiğin araplaşmayla gelen bedevileşmeyse de anadoluya yerleşme ortaasya'ya göre minimum. çomar dediğin insanların tarihini aç da oku malum kendi yaşadığı yerin tarihini bilmeyen sizin gibi cahillerden çok var, azalın. son olarak şuna değinmek istiyorum kurt bir mitolojidir, benzetmedir, hikayedir. her ırkın milletin kendine ait mitleri vardır. yazım yanlışlarımdan dolayı sizlerden özür diliyorum arkadaşlar çıkmadan kendime hakim olamadım yazmak istedim. gerikafalılık dediğimiz geçmişten gelmiyor malesef size ait. senin gibi bu düşünceye sahip daha ne kadar değişik var bilmiyorum ama böyle ülkenin ilerlemesi zor oluyo bi defolun bi salın bi uzayın. hayranı olduğunuz yurtlara köpek olun. şunu da belirtmek istiyorum her türkçü ülkücü ya da mhp li değildir kalıplara bağlamayın. Türk'üm, ecdadımla övünürüm. Türk'üm diyip geri kalmış elinde bi sembol tarihi bilmeyen insanlardan da nefret ederim. heh filme de gelince ben şahsen göt korkuma kilometrelik duvar ölsem öcü vardı öcü derim adamlara hak verin gitmeyin üstlerine.NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE!

FİLM YORUMLARI

ZİYARETÇİ
FEYYAZ
20 Haziran 2019 Saat 18:36

güzeldi…

Cevapla
ZİYARETÇİ
6polat36
13 Temmuz 2018 Saat 22:15

Çok güzel

Cevapla
ZİYARETÇİ
erol
21 Mayıs 2018 Saat 21:04

süperr film

Cevapla
ZİYARETÇİ
aleddin
17 Aralık 2017 Saat 12:33

Son zamanlarda izlediğim en güzel filmlerden biri.

Cevapla
ZİYARETÇİ
ÖmeR
22 Eylül 2017 Saat 13:34

Harika film

Cevapla
ZİYARETÇİ
ramazan
27 Temmuz 2017 Saat 01:57

izlemenizi şiddetle öneririm 10 numara film izleyin hak verirsiniz.

Cevapla
ZİYARETÇİ
ROYA
23 Temmuz 2017 Saat 10:54

MUHTEŞEM BİR EFSANE İZLEDİK, HEYECAN VE AKSİYON SEVENLERE ÖNERİRİM….

Cevapla
ZİYARETÇİ
Büşra
12 Temmuz 2017 Saat 13:48
--- Bu film hakkında spoiler içermektedir. ---

Böyle bir son beklemiyordum en azından bir sarılma falan olmalıydı yine de film çok güzeldi.

Cevapla
ZİYARETÇİ
SERKAN
11 Temmuz 2017 Saat 23:37

DUBLAJ YAPMIŞLAR SÖZÜM ONA YARISI YABANCI DİL ALT YAZI KOYUN BARİ ÇEVİRMEDİĞİNİZ YERLERİ

Cevapla
ZİYARETÇİ
LiveToKill
4 Temmuz 2017 Saat 17:56

Adamlar bizi canavar cengizhanı kraliçe göstermiş vay göt korkusunun çin seddi neyi koruyormus

Cevapla
ZİYARETÇİ
Özcan Kaplan
29 Haziran 2017 Saat 00:13

Bu film insanların aklındaki araştırmacı terihi silmek gerçekleri saklamak için yapılan bir çok filmden biri.Amerikalıların süpermeni oluşturup süpermen diye kahramanları varmış gibi sanılmasını sağlaması gibi.Ben Amerikada yaşıyorum amerikan ordusundaki asker arkadaşlarımın dilinden Irakta 20 bin askerle girip 6300 ölü( ama bu sayı daha fazla ) , 4862 tane tedavisi mümkün olmayan ruhsal bozukluk ile evine dönen asker , uzuvları kopan sakatlanan 11 binden fazla asker , rakamlara bakınca 20 bini geçti diyeceksiniz sadece benim komşularımdan ırağa giden 4 kişinin 1 i öldü 2 si ruh hastası oldu 1 taneside bacaksız geldi.Amerika kendisine karşı koyan bir ordu olmadığı halde.30 bine yakın artık yaşayan yaşamayan asker kaybetti.Bu filmde tarihi sapıtıp aynı drakuladaki gibi kandırmak matt damon willern dafoe gibi Türk düşmanı kişilerin oynadığı.Andy Lau gibi Çin faşisti bir oyuncunun oynadığı bir filmden üste zamanında devrim öncesi çoban olan kore , ural ve turuklara karşı ırkçı söğlemleri ile tanınmış bir yönetmenin zhangın filminden sanattan daha çok saptırıcı bir yapıttan başkası beklenmezdi

Cevapla
  ZİYARETÇİ
  Anonim
  6 Temmuz 2017 Saat 14:46

  bu filmin konusu eski bir Çin efsanesidir 1700 yıl önceki efsane. tabi orada Amerikalı yada İngiliz yoktu 🙂 bu konuyu Türk ve Çin seddine bağlamak haksızlık gibi .Güzel görselle süslenmiş ekonomik amaçlı yapılan bir film
  izlemek yada izlememek senin elinde

  Cevapla
KADİM ÜYE
sinova
23 Haziran 2017 Saat 13:28

admin bu mu tarihi film sen bari yapma

Cevapla
ZİYARETÇİ
ergün ayata
4 Haziran 2017 Saat 17:33

çlok güzel bir film olmuş heyecan dolu bir film di

Cevapla
ZİYARETÇİ
Sanane
20 Mayıs 2017 Saat 21:40

Arkadaşlar Bence bu 3 dinin de dindarlarinin anlayabileceği gibi yecuc ve mecuc isterseniz you tuba yazın kiyamet alametlerinden biri ayni zamanda Hz. Zulkarneynin kıssası
Kuran da yecuc ve mecuc Incil de de gog ve magog diye geciyodu galiba kimi islam alemine göre cinliler kimi ne gore farklı bir ırk kimene göre moğollar intenetten okuyun dehşete duseceksiniz

Cevapla
ZİYARETÇİ
Sanane
20 Mayıs 2017 Saat 21:36

Filmde 3 kutsal kitapta da gecen yecuc ve mecuc bahşedilmiş cin seddi de sedd-i Zulkarneyn

Cevapla
ZİYARETÇİ
Mesut
11 Mayıs 2017 Saat 21:05

Kemalovich bizim jöh pöh size bu aralar biraz fazla tecavüz ediyor ondan biraz kuyruk acın var galiba :D:D

Cevapla
ZİYARETÇİ
Dr Muhammet Özeker
28 Nisan 2017 Saat 23:43

İyi seyirler. Kafanızı ırkçılığa takmazsanız fena film değil. Başlangıçta yazıyor zaten bu bir efsane…

Cevapla
KADİM ÜYE
fatihilhan
27 Nisan 2017 Saat 18:05

FİLİM BİLE OLSA BANA ÇOK TERS BİR FİLİM.TARİHTEN ESİNLENİLMİŞ BİR FİLİM FAKAT BANA TAMAMİYLE O DÖNEMLERDEKİ TÜRK KORKULARINI UNUTTURMAYA ÇALIŞILMIŞ VE BİZ TÜRKLERİ DE İNSAN DEĞİLMİŞ GİBİ GÖSTERİLMEYE ÇALIŞILMIŞ.EVET GÜZEL BİR FİLİM OLABİLİR AMA DRAKULA FİLMİNDEKİ GİBİ ASILSIN VE SAÇMA SAPAN BİR FİLM OLMUS.TESEKKUR EDERİM.

Cevapla
  ZİYARETÇİ
  galip
  14 Mayıs 2017 Saat 21:18

  canlandirmak istedikleri yecuc ve mecuc bir sed duvar ile hapsedilmislerdir bu duvari cin seddi ile canlandirmislar.

  Cevapla
ZİYARETÇİ
İsim*Hunoğlu
19 Nisan 2017 Saat 20:51

Filme tıkladığımda Hun Türklerini görürüm diye seviniyordum, ama saçma sapan yaratıklar var.

Cevapla
  ZİYARETÇİ
  ottoman
  27 Haziran 2017 Saat 16:57

  aynen kardseş çin setti deyince bende kürşat v 40 çeriler var sandım tam bi fiyasko

  Cevapla
ZİYARETÇİ
Film Manyağı Mandragora
17 Nisan 2017 Saat 22:44

Puanının çok üzerinde bir film. 7.3’ü hak eden bir savaş filmidir. Gayet güzel; içinde verilen sembolik mesajlara takılmaksızın filmin tadına varılmalı. Çoğu sahne ‘helal olsun’ dedirtecek başarıda. Savaş animasyonları bize örnek olmalı. Sadece, tarihte varlığımızla korkutmuş olmamız değil; sanatımızla ve filmlerimizdeki başarılarla da bunu yapabiliriz, bizim için zor olmamalı.

Cevapla
ZİYARETÇİ
turbo
17 Nisan 2017 Saat 11:48

guzel bir film

Cevapla
ZİYARETÇİ
Anonim
17 Nisan 2017 Saat 11:46

guzel bir film

Cevapla
ZİYARETÇİ
KaFkas
16 Nisan 2017 Saat 02:29

Film gayet güzel.Yorumlarda saçmalayanlara bakmayın.Filmin başında söylüyor zaten anlatılanların bazıları gerçek,bazıları efsane diye.

Cevapla
ZİYARETÇİ
kemalovich
16 Nisan 2017 Saat 01:43
--- Bu film hakkında spoiler içermektedir. ---

Bugun tekrar izledim, sonunda asenayi gipiyorlar.

Cevapla
ZİYARETÇİ
asya
15 Nisan 2017 Saat 19:50

güzeldi

Cevapla
ZİYARETÇİ
kemalovich
15 Nisan 2017 Saat 02:54

Her ne hikmetse “Canavarı” köpeğe benzetmişler : ) Köpekten geldiğini söyleyen ve moğolların tecavüzlerinin artığı olup dünyada tutunacak yer bulamayıp, çadırlarda birbirnin karısına kızına sulanan ve sonunda anadoluya yerleşen günümüz “çomarlarına” bir tarih dersi mi bu film? Neyse herkesin atası kendine :))) Film Enfes.

Cevapla
  ZİYARETÇİ
  gerizekalıkaldınıztebrikler
  25 Nisan 2017 Saat 22:31

  kardeş bak şimdi. 1 köpek değil kurt biyoloji lütfen. 2 moğolların tecavüzü falanla boylarca insan olduysa helal olsun Moğollardaki libidoya. 3 çadırlarda birbirinin karısına kızına derken göçebe türkleri kastediyosan orda durcan. cahillik diz boyu olmuş. rezidans vardı da canları mı istemedi. o dönemin koşulları ve coğrafya bilgisi lütfen kastettiğin araplaşmayla gelen bedevileşmeyse de anadoluya yerleşme ortaasya’ya göre minimum. çomar dediğin insanların tarihini aç da oku malum kendi yaşadığı yerin tarihini bilmeyen sizin gibi cahillerden çok var, azalın. son olarak şuna değinmek istiyorum kurt bir mitolojidir, benzetmedir, hikayedir. her ırkın milletin kendine ait mitleri vardır. yazım yanlışlarımdan dolayı sizlerden özür diliyorum arkadaşlar çıkmadan kendime hakim olamadım yazmak istedim. gerikafalılık dediğimiz geçmişten gelmiyor malesef size ait. senin gibi bu düşünceye sahip daha ne kadar değişik var bilmiyorum ama böyle ülkenin ilerlemesi zor oluyo bi defolun bi salın bi uzayın. hayranı olduğunuz yurtlara köpek olun. şunu da belirtmek istiyorum her türkçü ülkücü ya da mhp li değildir kalıplara bağlamayın. Türk’üm, ecdadımla övünürüm. Türk’üm diyip geri kalmış elinde bi sembol tarihi bilmeyen insanlardan da nefret ederim. heh filme de gelince ben şahsen göt korkuma kilometrelik duvar ölsem öcü vardı öcü derim adamlara hak verin gitmeyin üstlerine.NE MUTLU TÜRK’ÜM DİYENE!

  Cevapla
  ZİYARETÇİ
  KaFkas
  16 Nisan 2017 Saat 02:27

  Sen ne diyosun değişik?

  Cevapla
  ZİYARETÇİ
  Yağmaci
  16 Nisan 2017 Saat 01:20

  @kemalovich Kürtlerden bahsettin galiba kardeş 🙂

  Cevapla
   ZİYARETÇİ
   kemalovich
   16 Nisan 2017 Saat 22:18

   Yok evladım yok, kulaklı kuyruklu babanızdan bahsediyorum. Film de ondan bahsediyor sen başka yerinle izliyorsun galiba. Biraz odaklan.

   Cevapla
KADİM ÜYE
bjkoguzhan1903
15 Nisan 2017 Saat 02:34

Çin seddinde çinliden başka ehrkez var aq 😀

Cevapla
YÖNETİCİ
admin
14 Nisan 2017 Saat 10:23

Film 1080p olarak güncellenmiştir.

Cevapla
ZİYARETÇİ
Seymur
13 Nisan 2017 Saat 21:42

Admin lütfen filmin dublajını da paylaşın ve ne zamana paylaşsınız. Teşekkürler.

Cevapla
ZİYARETÇİ
ahmet özer
5 Nisan 2017 Saat 02:00

özgür denilen yavsak mogol cengızhan osmanlı nıce nıce atalarımız tarıhı paramparca etmıs ımparatorluklar kurmus o dilini keserım senın sen, türkler cok sikti heralde kahpe evladı NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Cevapla
ZİYARETÇİ
Mustafa
1 Nisan 2017 Saat 15:42

Teşekkürler emeğine sağlık arkadaşım

Cevapla
ZİYARETÇİ
ÖZGÜR
31 Mart 2017 Saat 19:36

filimdeki temsili yaratıklar. köpekten türeme moğol, tatar, kırgız, hun , uygur vs. it sürleridir. çinlileri alt edemeyince batıya saldırdıler… batıda medeniyetleri yerle bir edip oraları mesken etiler…

Cevapla
  ZİYARETÇİ
  Oktay
  14 Nisan 2017 Saat 23:36

  Ahmet Özer paşam atalarıma laf etme delikanlı ol. Diziden filmden tarihini öğrenen cahil paşam. Çin seddi 2 kere aşıldı. İlki de senin begenmediğin türk hanları olmuştur. Senin gibi cahil cühela sen anlar Tarihten vakti sabah sanan geceden anıran eşek olmayın. Atalarıma laf yapacağınıza adam olun sagılı olun. Yada atalarımın kanının döküldüğü topraklardan siktir olup gidin mk

  Cevapla
ZİYARETÇİ
ÖZGÜR
31 Mart 2017 Saat 18:31

köpekten türeme wahşi moğol, tatar vs. toplama kırma kabilelerin birleşimi. o dönemin medeniyet ülkesi çin için tabiyki yaratıklar gibi lens edilir… kur-anda yecüc mecüc dedikleri bu vahşi köpek sürülerdir.. geçmiş tarhlere dikkat ederseniz bu köpekten türemeler dünyanın her yerine vahşet götürmüşlerdir…

Cevapla
ZİYARETÇİ
Anonim
28 Mart 2017 Saat 13:07
--- Bu film hakkında spoiler içermektedir. ---

evet film güzel ama sonu bence çok saçma olmuş.yani tamam fantastik bir film ve herşey olabilir ama sanırım o kadar canavarı nasıl öldürecekerine dair daha iyi bir fikir bulamamışlar 😛 .sonuçta hayvan bile olsa kraliçe öldüğünde hepsi nasıl öyle donup ölüyolar. Ama genel olarak güzel ve sanırım arkadaşların dediği gibi o canavarlar biz Türkler idi.ve tek fark bizim onları yenmemizdi 😀

Cevapla
ZİYARETÇİ
erdi
25 Mart 2017 Saat 21:51

filim gayet iyi puanım 7.4

Cevapla
ZİYARETÇİ
Sadiq
25 Mart 2017 Saat 10:54

Arkadashlar bu filmin soundtracklari fevkalade.dinle dinle bikmak bilmiyor insan.The Disappointments Room, The Life Of Pi, The Other Side Of The Door bu filmlerin soundtracklari gibi guzel

Cevapla
ZİYARETÇİ
MUSTAFA EYİDİR
20 Mart 2017 Saat 20:15

ÇİN SEDDİ TÜRKLERİN SALDIRACAĞINDAN KORKULDUĞU İÇİN YAPILMIŞ BİR KORUMADIR TABİ ÇİNLİLER BUNU BÖYLE SÖYLEMİCEKLER FAKAT ONLAR VE GAVURLAR BUNLARI BAM BAŞKA ŞEYLER SÖYLEMEKTEDİERLER DOĞRUSU TÜRK KORKUSUDUR. 😀 TÜRK KORKUSU ADAMA HERSEYI YAPTIRIR BAŞTA UZAYDAN GÖRÜLEBİLEN ÇİN SEDDİDİR 😀 😀

Cevapla
ZİYARETÇİ
hasbu
20 Mart 2017 Saat 00:21

teşekkürler admin

Cevapla
ZİYARETÇİ
Anonim
19 Mart 2017 Saat 22:17

güzel film sıkılmadan izlenilir

Cevapla
ZİYARETÇİ
Anonim
19 Mart 2017 Saat 18:37

film harika yalnız bu filmin efsanelere dayandığını söylüyorlar ama gerçek olansa o setti bizim korkumuza yaptıkları canavarlarında bizler olduğu galiba.))

Cevapla
ZİYARETÇİ
Anonim
19 Mart 2017 Saat 18:33

izlenebilecek harika bi film

Cevapla
ZİYARETÇİ
EMİR
19 Mart 2017 Saat 18:30

Hacı onlar canavar değil onlar biziz ya 🙂 Bir millet korkusunu böyle mi gösterir

Cevapla
footerbanner