Sorun Bildir

Deadpool (2016) 1080p Türkçe Altyazılı izle


Loading...

FİLM ÖZETİ

Deadpool filminin konusu, Wade Wilson eski bir özel kuvvetler görevlisidir ve oradan ayrıldıktan sonra kendi halinde takılan bir adam durumundadır. Hayatına yeni girmiş olan Vanessa ile mutlu bir uyumları varken ve herşeyin güzel gittiğini düşünürken kanser olduğunu öğrenir. Sevdiği kadını bu süreçten uzak tutmak için terkeder. Wade Wilson'ın normal uygulanacak tedavi yöntemleri ile yaşama ihtimali yoktur. Fakat Weapon X isimli bir program onu eskisinden de daha iyi duruma getirme vaadini verir. Bu programın amacı birtakım DNA'ları tetiklemektir. Akla gelmeyecek acılara karşı dayanan Wade herşey sona erince üstün yeteneklere sahip olur. Wade'in üzerinde uygulanan prosedürler sonunda yeni bir karakter ortaya çıkar. Normal süper kahramanlardan çok çok farklı umursamaz, çok değişik espiri anlayışı olan Deadpool, hayatını mahvolma noktasına getiren insanlardan intikam almaya başlar.

Marvel Stüdyoları'nın yeni bir X-Men spin off'u olan projede yönetmenliği Tim Miller üstlenirken, senaryo Rhett Reese ve Paul Wernick ikilisine ait. Filmde Wade Wilson / Deadpool karakterini canlandıracak isimse Ryan Reynolds. Deadpool karakteri, X Men Origins: Wolverine'de karşımıza çıkan Deadpool'dan daha farklı bir yapıya sahip olacak. Diğer Marvel karakterlerinin aksine vurdum duymaz ve garip bir espiri anlayışına sahip olan Deadpool hayatını mahvedenlerden intikam alacaktır.

Filmi izledikten sonra yorumlarınızı belirterek diğer izleyicilere görüşlerinizi belirtebilirsiniz. Deadpool filmini farklı alternatiflerden izlemek için Hızlı tek parça seçeneği kısmına tıklayıp size uygun olan alternatifden filmi izleyebilirsiniz. Deadpool filmini türkçe dublajlı ya da altyazılı olarak izlemek için dil seçeneklerinden size uygun olan dili seçenebilirsiniz. Fullfilmizlesin.com İyi seyirler diler.

FİLM HAKKINDA

DEVAM FİLMLERİ

FİLM YORUMLARI

ZİYARETÇİ
bekes
15 Aralık 2016 Saat 22:46

sadece küfürleri güzel onu da lanet olsun diye çevirmişler…

Cevapla
ZİYARETÇİ
mert
26 Eylül 2016 Saat 00:33

,c,ok cok eglenceli , degiik mızah

Cevapla