Sorun Bildir

Düşüş – The Falling (2014) Türkçe Dublaj izle


Loading...

FİLM ÖZETİ

The Falling filminin konusu, Sadece kızların eğitim gördüğü kuralcı ve disiplinli bir okulda, ruhlarının kaybolduğuna inanan iki kız, sosyal yaşamdan uzak ve erkekleri göremedikleri bir mekanda durarak okumaya çalışıyorlardı. Bu okul onlar için bir hapishaneden farksız iken yaşamlarını bir anda değiştiren genç bir adam, genç kızlardan birinin gönlünü çalmayı başarır. İlk başlarda aşık olduğunu düşündüğü bu adamla görüşen daha sonra fiziki bir birliktelik yaşayan genç kız, adamdan kaptığı bir mikropla okuldaki bir çok kızın hasta olmasına neden olacaktır. İlk başta bayılma ile kendini gösteren bu hatalık, hızla vücutlara yayıldığında kızarıklık ve çürüme baş gösterecektir.
The Falling filmini Türkçe dublaj olarak hd kalitede izle. The Falling filmini Tek parça Full HD izleyin. The Falling Full Film izlesinde. Filmi izledikten sonra yorumlarınızı belirterek diğer izleyicilere görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

FİLM HAKKINDA

DEVAM FİLMLERİ

FİLM YORUMLARI

ZİYARETÇİ
yunus
3 Ağustos 2017 Saat 01:35

Bir psikoloji filmi .seksüel travmalar geçiren bir grup kızın hikayesi.Bu travmalar o kadar fazla ki ensest ilişkiye bile giriyorlar.Bir de sistemin sorunları görmezden gelmesine bir başkaldırı da mevcut. Yekdüze sistemin değişikliklerden korkusu da vurgulanmış.

Cevapla
ZİYARETÇİ
sa
30 Temmuz 2017 Saat 15:13

güzel film ama gelişme kısmı bok gibiydi one bir anda saçma oldu film 5.5 ciden ama iyi film

Cevapla
ZİYARETÇİ
Anonim
10 Kasım 2016 Saat 00:36

ÇOCUKLARIN YORUMLARINA İNANMAYIN

Cevapla
ZİYARETÇİ
övunc
15 Ekim 2016 Saat 23:29

bu filme kotu diyen velet ler bi boktan anladiniz yok daha yeni dogmus sütler dram in ne oldunu bile bilmeyen velet ler gidin anneniz size sut icirip cizgi film izleyin filmden anlamiyonuz konusuyonuz vdletler film superdi

Cevapla
ZİYARETÇİ
hayri
27 Haziran 2016 Saat 15:34

gerçekten çok çok kötü

Cevapla
ZİYARETÇİ
havva
27 Mart 2016 Saat 15:10

bu kadar iğrenç film görmedim

Cevapla
ZİYARETÇİ
Peri
7 Mart 2016 Saat 20:55

Bu ne biçim bir film? berbat

Cevapla