• John Wick 3: Parabellum Filmi Telif Dolayısıyla Kaldırılmıştır.

Sorun Bildir

Entertainment (2014) Türkçe Altyazılı izle


Loading...

FİLM ÖZETİ

Entertainment Türkçe Altyazılı izle - Komedi dolu hint filmi karşınızda. Filmin konusu şu şekildedir ; Tuck, Munch ve Alex bir sürü sıkı arkadaştırlar. Yaşamları ve arkadaşlıkları her birinin telefonuna iştirak eden hususi kodlu kısa mesajla bir anda değişir. Mesaja anlaman veremeyen üç dost destek amaçlı ailelerine ve bir takım yetkililere danışırlar. Ancak etraflarındaki her biri onlara kısa kısa mesaj ile ilgili yeterki yardımı yapamayınca bu işi bizzat başlarına çözemeye hüküm verirler. Iletinin kaynağını araştırdıkları sırada yabancı bir vaziyetle karşın karşıya kalırlar. Derken bizzat bizzat kendilerini bambaşaka bir hayat da ve apayrı bir maceranın içerisinde bulurlar.

Filmi Full Hd olarak izleyebilirsiniz. Film 2014 yılında vizyona girmiş olup İMDB puanı 4.7 olarak oylanmıştır. Filmin kadrosunda rol almaktadır. 2014, Komedi, Türkçe Altyazi, Yabancı Filmler türündeki filmin yönetmen koltuğunda ise oturmaktadır. İyi Seyirler..

FİLM HAKKINDA

DEVAM FİLMLERİ

FİLM YORUMLARI

ZİYARETÇİ
ERAY
15 Haziran 2018 Saat 00:38

ÇOCUKLARIN SEVEREK İZLEYECEĞİ BİR HİNT KOMEDİSİ OLMUŞ. TEK SORUN FİLM HAKKINDAKİ BİLGİDE; YA BİR KARIŞIKLIK OLMUŞ YA DA İFADE HATALARININ DA DİKKAT ÇEKTİĞİ ÜZERE SAÇMA SAPAN VE ALAKASIZ BİR BİLGİ YAZISI OLMUŞ, DERHAL DÜZELTİN SEVGİLİ ADMİN/E:
‘Entertainment Türkçe Altyazılı izle – Komedi dolu hint filmi karşınızda. Filmin konusu şu şekildedir ; Tuck, Munch ve Alex bir sürü sıkı arkadaştırlar. Yaşamları ve arkadaşlıkları her birinin telefonuna iştirak eden hususi kodlu kısa mesajla bir anda değişir. Mesaja anlaman veremeyen üç dost destek amaçlı ailelerine ve bir takım yetkililere danışırlar. Ancak etraflarındaki her biri onlara kısa kısa mesaj ile ilgili yeterki yardımı yapamayınca bu işi bizzat başlarına çözemeye hüküm verirler. Iletinin kaynağını araştırdıkları sırada yabancı bir vaziyetle karşın karşıya kalırlar. Derken bizzat bizzat kendilerini bambaşaka bir hayat da ve apayrı bir maceranın içerisinde bulurlar.’

Cevapla
ZİYARETÇİ
Dilekkk
28 Kasım 2017 Saat 01:56

Harika kendimi gülmekten alamadım akshay kumar ‘ın oynadığı her film bir harika…
Bu adamı çok seviyorum…

Cevapla
ZİYARETÇİ
merve
9 Temmuz 2017 Saat 23:00

super film izlemenizi tavsiye ederim bn daha once izlemiştim

Cevapla
ZİYARETÇİ
fnur
28 Haziran 2015 Saat 14:26

videolar açılmıyor

Cevapla