Sorun Bildir

Fırtınanın Ortasında – Strangerland (2015) Türkçe Altyazılı izle

Loading...

FİLM ÖZETİ

Fırtınanın Ortasında - Strangerland filminin konusu, Catherine ve Matthew Parker çocukları ile birlikte bilinmeyen bir nedenden çöl kıyısındaki küçük bir kasabaya taşınmak durumunda kalır. Evin çocukları Lily ve Tommy öldürücü çöl fırtınasının hemen öncesinde gizemli bir şekilde ortadan kaybolur. Kasabanın polisi David Rae’nin yürüttüğü geniş çaplı arama operasyonuna kasaba halkı da destek olur. Fakat operasyon devam ederken Parkerlar ile ilgili ilginç gerçekler ortaya çıkmaya başlar. Zaman ilerledikçe şüphelerin tırmanması ve dedikoduların yayılması ile kasaba halkı acımasızca Parkerlar’a karşı döner. Çöl karanlığında yaşam şansı hızla azalmakta, Catherine ve Matthew için geçen her saniye çocuklarını ölüme daha da yaklaştırmaktadır. Fırtınanın Ortasında - Strangerland filmini Türkçe dublaj olarak hd kalitede izle. Fırtınanın Ortasında - Strangerland filmini Tek parça Full HD izleyin. Fırtınanın Ortasında - Strangerland Full Film izlesinde. Filmi izledikten sonra yorumlarınızı belirterek diğer izleyicilere görüşlerinizi belirtebilirsiniz. Fırtınanın Ortasında - Strangerland görüşlerinizi bildirebilirsiniz. Sizlerin her görüşü bizim için oldukça değerlidir. Fırtınanın Ortasında - Strangerland filmini Türkçe dublajlı veya altyazılı olduğunu film afişinin üzerindeki bildiriden anlayabilirsiniz. Fullfilmizlesin.com İyi Seyirler Diler. Lütfen yorumlarınızı eksik etmeyiniz..

FİLM HAKKINDA

DEVAM FİLMLERİ

FİLM YORUMLARI

ZİYARETÇİ
AVCI
1 Ağustos 2015 Saat 10:08

genellikle filmlerde mutlu son olur.bu film öyle olmadığını gösteren ilk film bence nicole kıdmana bayıldım ben seyrettim sizde izleyin

Cevapla
ZİYARETÇİ
duygu
14 Temmuz 2015 Saat 18:12

cok sıkıcı bence sonu da hiç beklenmeyen biçimde sıkıcı… ben sonuna kadar sabrettim sırf merak uyandırıyor ama cok pişman oldum.

Cevapla