• İndirme Sistemi Devreye Girmiştir. Hızlı Tek Parça Üzerinden Filmleri İndirebilirsiniz. Aktif Değilse Yorum Olarak Bildiriniz.

Sorun Bildir

Geçmişin İzleri – The Inerasable (2015) Türkçe Dublaj izle


FİLM ÖZETİ

Geçmişin İzleri – The Inerasable filminin konusu, I, başarılı bir polisiye-gerilim yazarıdır. Bir gün üniversite yakınlarına taşınan öğrenci olan Kobu'dan mektup alır. Kobu gece olduğunda bazı çığlık sesleri duyar ve korkar. I, bundan yeni bir hikaye çıkarabileceği umuduyla kıza yardım etmeye karar verir. Kobu ve I, birlikte daha önce bu binada oturan bir aile ile ilgili nefret, cinayet ve intihar içeren bazı gerçekleri öğreneceklerdir.Fullfilmizlesin.com İyi seyirler diler.

Loading...

FİLM HAKKINDA

Geçmişin İzleri – The Inerasable (2015) Türkçe Dublaj izle

DEVAM FİLMLERİ

FİLM YORUMLARI

ZİYARETÇİ
Anonim
19 Mart 2017 Saat 01:02

Japonlar gitsin porno film yapsin baska bi bok yapamiyorlar

Cevapla
ZİYARETÇİ
Nadir
19 Şubat 2017 Saat 04:11

salam bu filimde korku yok ben korku filimleri izlemeye gidim

Cevapla
ZİYARETÇİ
Ben
14 Ocak 2017 Saat 21:32

Keşke 301 madencimiz ölürkende bu lanet patronların yakasında olsaydı ama nerdeee.

Cevapla
ZİYARETÇİ
Şura
27 Aralık 2016 Saat 16:00

Gizemli bir film gecmiste yasanan olaylari cözmeye calisiyorlar karisik demis bazi arkadaslar ama bence karisik degil gayet acık ve net bir film güzel bir filmdi

Cevapla
ZİYARETÇİ
Kaan
6 Aralık 2016 Saat 17:58

Film başlardan sona kadar çok gizemli ve karmakarışık ilerleyen bir konusu var.O kadar karışık bir konusu var ki anlama sınırlarını zorluyor.Sanırım filmin özelliği de bu olsa gerek.Sonlara doğru gerilim artıyor.Filmin sonu ama beklenileni karşılamıyor.Nedeni de konusunun çok değişik ve güzel olması.

Cevapla
ZİYARETÇİ
sezgin
28 Ekim 2016 Saat 17:44

Elinize sağlık. Evet nur arkadaşımızın dediği gibi çok sakin bir gerilim filmi olmuş ama uzak doğu filmlerini hep sevmişimdir.

Cevapla
ZİYARETÇİ
Nur
28 Ekim 2016 Saat 01:44

Başına bakıp kapatacaktım bir şekilde bitene kadar izledim sakin bir filmdi Japonlar duyguyu yansıtamıyor bence korku değilde gizem filmiydi konu güzeldi ama korku yoktu filmde teşekkürler fullfilmizlesin emeğinize sağlık??????

Cevapla