• Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw filmi Telif Dolayısıyla Kaldırılmıştır.

Sorun Bildir

İbni Sina: Hekim – The Physician (2013) Türkçe Dublaj izle

FİLM ÖZETİ

İbni Sina: Hekim - The Physician filminin konusu, 9 yaşındaki Rob Cole mucizevi bir yetenekle doğmuş ve annesinin ölümünü sezmiştir. Ölümü engelleyemediğinde ve ölüm gerçekleştiğinde Bader onu ikna eder ve birlikte beraber uzun bir yolculuğa çıkarlar. Bu yolculukta küçük hokkabazlıkları ve hekimlik alanında bir eğitim süreci geçirir. Fakat Cole bu bilgilerle sınırlı kalmak istemez ve daha engin bir bilgi birikimi olan bir kişi olmak ister. Bu nedenle rotasını Pers topraklarına çevirir ve burada görmeyi istediği kişi doktorların doktoru İbn-İ Sina'dır. Ünlü hekimin Ispahan'daki okuluna ulaştığında ise zorluk ve yasaklarla karşılaşır. En büyük sorun onun Hristiyan olmasıdır ve bu nedenle okula kabul edilmez. Fakat Rob içindeki bilgi açlığı sayesinde tüm zorlukları aşmaya kararlıdır ve nihayetinde kutsal amacı uğruna, sorunları kendi belirlediği yöntemlerle çözmeye başlar. İbni Sina: Hekim - The Physician filmini Türkçe dublaj olarak hd kalitede izleyebilirsiniz. İbni Sina: Hekim - The Physician filmine yorumlarınızı belirterek diğer izleyicilere görüşlerinizi belirtebilirsiniz. Fullfilmizlesin.com İyi Seyirler Diler. Lütfen yorumlarınızı eksik etmeyiniz..

FİLM HAKKINDA

DEVAM FİLMLERİ

FİLM YORUMLARI

ZİYARETÇİ
Anonim
18 Temmuz 2019 Saat 16:00

alim olan sanki ibni sina değil de yahudilermiş gibi anlatmış heriflre. hakaretleri de cabası. sinir olmak istiyorsanız izleyin derim.

Cevapla
ZİYARETÇİ
ERAY
17 Eylül 2018 Saat 03:24

SEN TARİHİNE, KÜLTÜRÜNE, GEÇMİŞİNE, GELECEĞİNE SAHİP ÇIKMAZSAN, ÖNEMSEMEZSEN, İSTİSMAR EDERSEN BİRİLERİ GELİR TOPRAĞINA DAHİ SAHİP ÇIKAR! İZLE VE BİLİMDE, SANATTA, EDEBİYATTA VB.. ÜRETİMİN NE KADAR ÖNEMLİ OLDUĞUNU DA İDRAK ET!

Cevapla
ZİYARETÇİ
ibrahim
21 Mayıs 2017 Saat 21:40

TAM BİR YAHUDİ PROPAGANDASI VE YİNE TÜRKLERE HAKARET SELCUKLULAR GİRDİĞİ HERYERİ YIKARMIŞ VE KATLEDERMİŞ HERKESİ KENDİLERİ GİBİ BİLİYORLAR

Cevapla
ZİYARETÇİ
Eylül
18 Mart 2017 Saat 19:14

Bu filmi bütün Müslüman kardeşlerimiz izlemeli, tepeden tırnağa avrupalı aptalların Müslümanlara olan perde arkasındaki gerçek bakış açısını göstermektedir… izleyip ibret almalı bu saçmalıklara karşılık porno diziler yerine gerçeği yansıtan filmler yapılmalıdır…

Cevapla
ZİYARETÇİ
Salam
2 Aralık 2016 Saat 19:51

Ela

Cevapla
ZİYARETÇİ
Qdede
2 Aralık 2016 Saat 18:21

Bu filmi yapanın Allah bin belasını versin inşaAllah

Cevapla
ZİYARETÇİ
surgun
1 Ekim 2016 Saat 03:09

emeginize tesekurler gercekten guzel bir film her insanin bu filimi seyretmesini isterim

Cevapla
ZİYARETÇİ
MUSTAFA
29 Eylül 2016 Saat 17:34

HELEKİ SELÇUKLULAR BİLİM YUVASIYDI MEVLANALAR KAŞGARLI MAHMUTLAR VARDI..BENCE BU FİLM YASAKLANMALI YA DA ŞİKAYET EDİLMELİ TARİHİ FİLM YAPACAKSIN AMA GERÇEKLERİ YANSITMAYACAKSIN..

Cevapla
ZİYARETÇİ
MUSTAFA
29 Eylül 2016 Saat 17:31

FİLM İZLENMEYE DEĞER BU FİLMDE İBN-İ SİNA VE MÜSLÜMANLAR KÖTÜ GÖSTERİLMİŞ İSLAMAFOBİ GÖRÜLMEKTE ADINI BİLE DUYMADIĞIM ROBİNS ADLI BİR HRİSTİYAN İBN-İ SİNANIN HATA YAPTIĞINI VE KENDİSİNİN BU HATAYI DÜZELTTİĞİ ANLATILMAKTA VE BİLİME KARŞI OLAN ADAMLARIN DA GİYDİĞİ KIYAFETLER DAEŞ TERÖR ÖRGÜTÜNÜ SİMGELEMESİ VE ONLAR GİBİ İLİME KARŞI OLMASIDA DÜŞÜNDÜRÜCÜ..

Cevapla
ZİYARETÇİ
Anonim
21 Eylül 2016 Saat 20:34
--- Bu film hakkında spoiler içermektedir. ---
Cevapla
ZİYARETÇİ
Utku
6 Eylül 2016 Saat 14:30

Arkadaşlar bu sadece kurgusal bir film.Bu kadar takılmayın.Bu bir tarih belgeseli değil.%100 gerçekleri yansıtmasını bekleyemezsiniz.

Cevapla
ZİYARETÇİ
Anonim
21 Ocak 2016 Saat 12:09

film olarak izlemek için ise evet güzel bir film ama tarihi bir film olarak gerçekleri anlatan bir film değil. heleki ibni sina hekimi nin bu şekilde gösterilmesi acı verici. Din olarak bakıldığında bir müslümanların gaddar,barbar, cahil, gösterilmesi , yahudilerin bu kadar çaresiz gösterilmesi , heleki batıdan gelen bir hristiyanın bu kadar kurtarıcı gösterilmesi , yönetmen uykuda rüyanda ne gördün demek istiyorum.

Cevapla
ZİYARETÇİ
Dagestanec
5 Kasım 2015 Saat 00:27

her kesden ozur diliyorum ama afedersiniz Receb ivedik demiüken filim bok gibi olmuw.yine batiya ilmi ve medeniyyeti oyreten islami ve muslumanlari kotulemiwler..

Cevapla
ZİYARETÇİ
Alperen
2 Eylül 2015 Saat 20:23

Selçukluları ve Müslümanları bu kadar aşağlayan bir film görmedim müslümanların ilime irfana kapısı her zaman açıktı tarihten anlamayan birisi yapmış izleyince anlıyacaksınız Alman yönetmen İbni Sinayı 2. planda bırakmış her şeyi batılı bir hekimin yaptığını saçmalıyor

Cevapla
ZİYARETÇİ
erdogan
9 Ağustos 2015 Saat 08:26

sahane bir filim izlemenizi tavsiye ederim

Cevapla
ZİYARETÇİ
Zehra
5 Ağustos 2015 Saat 14:44

Süper 10 numara

Cevapla
ZİYARETÇİ
alpy
5 Nisan 2015 Saat 00:40

ne o begenilmicek bi filmmi kardeişim fragamını güzel beklenti içine girmek istyryum ben ayrıca

Cevapla
ZİYARETÇİ
Ali İhsan
20 Şubat 2015 Saat 08:44

Her saniyesi izlemeye değer.Bir önceki beyin nakli yaptırmış akılsıza bakmayın.

Cevapla
KADİM ÜYE
choosy94
9 Şubat 2015 Saat 00:55

filmin ismine kanıp büyük bir beklenti içine girmeyin vakit geçirmek için ideal bir filim

Cevapla