Sorun Bildir

İlk Kez – The First Time (2012) Türkçe Dublaj izle

Loading...

FİLM ÖZETİ

İlk Kez - The First Time filminin konusu, iki gencin bir hafta sonu boyunca yaşadıklarını anlatan bir lise hikayesidir. Mezun olmak üzere olan son sınıf öğrencisi Dave ile farklı bir okulun birinci sınıfından Aubrey bir gece bir partide tanışırlar. Sıradan bir konuşmayla başlayan ilişkileri bir anda daha yakın daha romantik ve hazır olduklarından çok daha karmaşık bir hal alır. İlk Kez - The First Time filmini Türkçe dublaj olarak hd kalitede izle. İlk Kez - The First Time filmini Tek parça Full HD izleyin. İlk Kez - The First Time Full Film izlesinde. Filmi izledikten sonra yorumlarınızı belirterek diğer izleyicilere görüşlerinizi belirtebilirsiniz. İlk Kez - The First Time görüşlerinizi bildirebilirsiniz. Sizlerin her görüşü bizim için oldukça değerlidir. İlk Kez - The First Time filmini Türkçe dublajlı veya altyazılı olduğunu film afişinin üzerindeki bildiriden anlayabilirsiniz. Fullfilmizlesin.com İyi Seyirler Diler. Lütfen yorumlarınızı eksik etmeyiniz..

FİLM HAKKINDA

DEVAM FİLMLERİ

POPÜLER YORUM
zaragoza
2015-08-01 19:44:23

tüm gençlere ahlaksızlığa teşvik eden ve masum gösteren bir film. lise bitmeden bekaretini ver kurtul dayatmasını işleyen bir film daha. toplumda ahlakın çökmesi için çalışanların eserleri. bunlara uymayın, bu dünya geçicidir ve sınavdayız. ahiretteki sonsuz hayatınızı düşünün ve onun için çalışın.

FİLM YORUMLARI

ZİYARETÇİ
sakine
14 Aralık 2016 Saat 19:02

bazı insanlara hayret ediyorum.senin çocuğun yapmazda bir flimi seyrendincemi yoldan çıkar.yani bu filmi izlemezse sizin çocuğunuz bu yanlışları yapmaz mı bandan bunu mu anlamalıyız.iyi ozaman inşallah diyelim

Cevapla
ZİYARETÇİ
zaragoza
1 Ağustos 2015 Saat 19:44

tüm gençlere ahlaksızlığa teşvik eden ve masum
gösteren bir film.
lise bitmeden bekaretini ver kurtul dayatmasını işleyen bir film daha.
toplumda ahlakın çökmesi için çalışanların eserleri.
bunlara uymayın, bu dünya geçicidir ve sınavdayız.
ahiretteki sonsuz hayatınızı düşünün ve onun için çalışın.

Cevapla
    ZİYARETÇİ
    Doruk
    25 Ocak 2016 Saat 12:25

    Sanane!

    Cevapla