• 2018 filmlerini izlemek için menülerden ilgili kategoriye bakabilirsiniz.

Sorun Bildir

Kod Adı: Londra – London Has Fallen (2016) 1080p Türkçe Altyazılı izle


FİLM ÖZETİ

Kod Adı: Londra filminin konusu, İngiltere Başkanı hiç beklenmedik zamanda hayatını kaybeder ve bütün Dünya liderleri cenaze için Londra'ya gelirler. Son derece yüksek düzeyde güvenlik önlemlerine rağmen teröristler saldırı düzenlerler ve 5 lider ile birlikte bir çok sivil vatandaşı öldürürler. Saldırıların arkasında FBI'ın aradığı terörist Aamir Barkawi vardır ve niyeti ABD başkanı Benjamin Asher'ı öldürmektir. Aksi halde dünyanın her yanında büyük bir kaosun başlayacağı tehdidinde bulunur. Başkanın yakın koruması olan Mike Banning ne pahasına olursa olsun başkanın teröristlerin eline geçmesini engellemek zorundadır.

Filmi izledikten sonra yorumlarınızı belirterek diğer izleyicilere görüşlerinizi belirtebilirsiniz. Kod Adı: Londra filmini farklı alternatiflerden izlemek için Hızlı tek parça seçeneği kısmına tıklayıp size uygun olan alternatifden filmi izleyebilirsiniz. Kod Adı: Londra filmini türkçe dublajlı ya da altyazılı olarak izlemek için dil seçeneklerinden size uygun olan dili seçenebilirsiniz. Fullfilmizlesin.com İyi seyirler diler.

FİLM HAKKINDA

Kod Adı: Londra - London Has Fallen (2016) 1080p Türkçe Dublaj izle

DEVAM FİLMLERİ

FİLM YORUMLARI

ZİYARETÇİ
FATMA NAZLI
5 Şubat 2017 Saat 22:37

Klasik bir Amerikan filmi. Milletin gözünün içine baka baka münafıklık yapmak FETÖ’ye bunlardan bulaşmış sanırım. Bir de demezler mi “Silah üretiyor, teröristlere silah satıyor, kötü adam.” diye. Bir kez daha iğrendim Batı’nın ikiyüzlülüğünden. Aksiyonlar da insan aklıyla alay edercesine gerçek dışıydı.

Cevapla
ZİYARETÇİ
noname
1 Şubat 2017 Saat 23:06

amerikanın başkanı küresel ekonomiyi elinde tutan ve bu gibi filmleri çeken bazı kısım orspc ailelerinin köpeğidir. 100 mt yakınından bir mermi geçse altına sıçar, kalp krizi geçirir. kahraman başkanların büyük çoğunluğu bizim ülkemizden çıkmıştır-çıkmaktadır.
İş bu filmin uzun metrajı bütün amerikan emperyalistlerine ve amerikaya hayran olduğunu yorumda yazan arkadaşlara girsin.

Cevapla
ZİYARETÇİ
Baybars
25 Eylül 2016 Saat 01:10

Ulan film de bile fetö var bunlar heryerde 5tane başbakan öldürdüler hala batı bunları savunuyor…

Cevapla
ZİYARETÇİ
murat
4 Eylül 2016 Saat 22:20

ne derseniz deyin iyi yada kötü . biz hariç her ülke allahuekber kelimesini duyunca sığınacak yer aramakta . empati kurun allahın salak katoliki olsanız siz ne yapardınız . imam dediğimiz daha düne kadar emekli maaşını ödediğimiz adam dahil allahuekber ile yola çıkmakta . önce adam olun hangi dine mensup sanız umurumda değil . önce adam olun . başka bişe bilmem . adamlar korkularını senaryolaştırıyorlar . onlara göre doğru biz ne yapıyoruz . allahın izni ile ettehiyatü okuyup allaha sığınıyoruz . emeğe saygı her ne olursa olsun burada bir emek var . teşekkürler . seyretmeden yorum yapan ilk sazan benim sanırım

Cevapla
ZİYARETÇİ
EMEK
3 Eylül 2016 Saat 00:32

AMERİKA EN İYİSİNİ YAPIYOR. HER ŞEY KENDİNİ MÜSLÜMAN TERÖRİST GÖRENLERİN BAŞININ ALTINDAN ÇIKIYOR. HER PİSLİK BİZDE, ŞİDDET BİZDE, TERÖR BİZDE. AMERİKALI DA BUNU GÖZLER ÖNÜNE SERİYOR. HELAL AMERİKA. BEN AMERİKA’YI BU YÜZDEN SEVİYORUM…

Cevapla
ZİYARETÇİ
Darkness
31 Temmuz 2016 Saat 23:47

Gerard Butler tabiki izlenir.

Cevapla
ZİYARETÇİ
Anonim
21 Temmuz 2016 Saat 19:55

olay şu adamların 5 birimi var harika 1 cıa fbı seal deeı deziz kuvvetleri

Cevapla
ZİYARETÇİ
kemal
9 Temmuz 2016 Saat 17:49

Yaw bu adamlar Müslümanlarla terörü yan yana getirmek için milyon dolarlar harcıyor bizim dangalaklar filmin izlenir olup olmadığında, arkadaşlar uyanın insanlar bizim terörist olduğumuzu KA-NIK-SA-DI-LAR, uyanın bu filmler bunun için yapılıyor, bırakın elalemin filmini “emeğe saygı olsun” demeyi, suriyeyi işgal edenler, Türkiyeyi es geçmiycekler, bu filmler ile önce terörist ilan ediyorlar, sonra bi bahane türetip saldırıyorlar.

Cevapla
  ZİYARETÇİ
  HAYDAR baydar
  4 Eylül 2016 Saat 10:18

  e zaten müslümanlar terörist değil mi? terör yaparak hak aradıklarını sanmıyorlar mı? El kaide, IŞİD el nusra musra vs vs ve elbet pkk nedir, terör örgütleri ve müslüman değiller mi, silahsız halkı mazlumları, masumları acımadan, insafsızca katletmiyorlar mı? ABD müslümanları terörist göstermiyor, zaten terörist olan müslümanları konu ediyor, müslümanlar da akıllı olacak, aklını kullanacak, onlar gibi teknoloji üretecek, marsa gidecek ve dünyaya biz çağdaşız diye haykıracak ki, biz de diyelim “ya abd bize iftira atma” ama öyle mi, aklımızı kullanamıyoruz, emperyalistlere maşa oluyor, malzeme veriyoruz, sonra da batı bizi kötü gösteriyor, diye kızıyoruz! Yok ya..

  Cevapla
   ZİYARETÇİ
   Mehmet CanKuş
   7 Haziran 2017 Saat 02:36

   Ne kadar gerizekalısın anlatamam,işid el kaide müslüman teroristmiş onlar senin gibi Allah’a inanmayan şerefsiz birer yaratık topluluğudur.

   Cevapla
ZİYARETÇİ
Koblay
7 Temmuz 2016 Saat 03:39

Hard amerikan propagandası.Ölmez,öldürülemez vs.Cüneyt abimiz yapınca gülerler.O kadar propaganda olunca insanın seyredesi gelmiyor.Baştan sona,gebertseler şunları diye ,olmayacağını bile bile beyhude bekledim durdum…

Cevapla
ZİYARETÇİ
Korkmaz Boyacıyılmaz
19 Haziran 2016 Saat 02:43

Çok güzel film izlemenizi tavsiye ederim. Klasik Amerikan Bakanını kutarma filmi ama baştan sona aksiyon dolu..

Cevapla
ZİYARETÇİ
Reşit Mergen
19 Haziran 2016 Saat 01:59

çok güzelmiş.emeğinize sağlık

Cevapla
ZİYARETÇİ
tatar
18 Haziran 2016 Saat 01:58

Bahadır Kurtlar vadisis seyredip Türk propagandası yaparım senin gibi Amerikanları savunup vatan hainliği değil hiç değilse ….

Cevapla
ZİYARETÇİ
tatar
18 Haziran 2016 Saat 01:56

Tipik amerikan işi her ülkenin yetkilisi ölüyor o kadar katliamda amerikan başkanı sağ kalıyor. Zaten hiç ölmezler Captan amerikayı da oynatsaydınız:)) Ironman:)) Arrow :)) yok yok The flash oynasaydı iyiydi daha bir hareket gelirdi :))
Bu amerikan askerleri zaten hepsi bir kahraman silahsız sivilleri öldürüp onları terörist diye tanıtıp ülkelerinde madalya alırlar . . .

Cevapla
ZİYARETÇİ
BMF
18 Nisan 2016 Saat 07:17

Virtual Effect’lerin kötü ve ucuz olması dışında, aksion Sevenler için güzel bir film.Bizim Kurtlar VAdisi Irak filmindeki gibi aynı kahramanlık işleri işte.
Boş boş Beklemek zorunda olduğunuz bir kaç saatiniz var ise,Size güzel zaman geçirtecek bir film 🙂

Cevapla
  ZİYARETÇİ
  Bahadır
  16 Mayıs 2016 Saat 14:47

  Saçma sapan boş boş yorum yapmışsın bir kere herşeyden önce emeğe bir saygı olsun ve film harika sadece amerikanın kendini öne çıkarması ve gereksiz propagandası dışında gayet mükemmel bir filmdi ayrıca cahilliğinde şuradan belli böyle bir filmi kurtlar vadisi ırak filmiyle kıyaslıyorsun yurdum cahil ergen kişisi seni….!

  Cevapla