• Filmleri HD kalitede Hızlı Tek Parça Üzerinden İzleyip, İndirebilirsiniz.

Sorun Bildir

Madame Bovary (2014) Türkçe Altyazılı izle


FİLM ÖZETİ

Madame Bovary filminin konusu, Mia Wasikowska’nın baş rolünü oynadığı 2014 Almanya, Belçika ve ABD ortak yapımı, Gustave Flaubert tarafından 19.yüzyılda yazılmış, çağdaş realist sayılan filmle aynı adı taşıyan romanından uyarlanarak Felipe Marino’nun kaleminden senaryosu yazılan Madame Bovary filminin yönetmen koltuğunda ise “Cold Souls” ve “Happiness” filmlerinden tanıdığımız Fransız sinemacı Sophie Barthes oturmaktadır. 19. yüzyıl Fransız taşra kasabasında sıradan bir doktor olan Charles Bovary (Henry Lloyd-Hughes)’nin, lüks tutkusu ve yüksek idealleri olan yeni karısı Emma Bovary (Mia Wasikowska)’nin yaşadıkları sıradan hayattan sıyrılmak için girdiği durumları ve yaşamış olduğu çeşitli gayrimeşru aşk ilişkileri Madame Bovary filminde bizlere anlatılmaktadır. Madame Bovary filmini Türkçe altyazılı olarak hd kalitede izle. Madame Bovary filmini Tek parça Full HD izleyin. Madame Bovary Full Film izlesinde. Filmi izledikten sonra yorumlarınızı belirterek diğer izleyicilere görüşlerinizi belirtebilirsiniz. Madame Bovary görüşlerinizi bildirebilirsiniz. Sizlerin her görüşü bizim için oldukça değerlidir. Madame Bovary filmini Türkçe dublajlı veya altyazılı olduğunu film afişinin üzerindeki bildiriden anlayabilirsiniz. Fullfilmizlesin.com İyi Seyirler Diler. Lütfen yorumlarınızı eksik etmeyiniz..

FİLM HAKKINDA

Madame Bovary (2014) Türkçe Altyazılı izle

DEVAM FİLMLERİ

FİLM YORUMLARI

ZİYARETÇİ
mete demiray
17 Nisan 2016 Saat 02:18

Ektiğini biçti… Romanı ile tam birebirmi! nasıl onuda bilmiyorum, okumamştm… Her halde iyi veya kötü diye yorum yapacaklar çı kmaz bu klasiğe de!..

Cevapla
    ZİYARETÇİ
    mete demiray
    17 Nisan 2016 Saat 02:27

    Gustave Flaubert tarafından 19.yüzyılda yazılmış, çağdaş realist sayılan filmle aynı adı taşıyan romanından uyarlanan şu fimi seyredip te, yaptğı yoruma bak adamın !

    Cevapla