Sorun Bildir

Milyonluk Bebek – Million Dollar Baby (2004) Türkçe Dublaj izle

Loading...

FİLM ÖZETİ

Milyonluk Bebek - Million Dollar Baby filminin konusu, Frankie Dunn yıllar boyunca çok iyi boksörler yetiştirmiştir. Öğrencilerine öncelikli olarak öğrettiği şey ise herşeyin üzerinde kendini korumaktır. Onu kızından soğutan ve uzak tutan acı nedeniyle kimseyle iletişim kurmaz. Tek yakın arkadaşı Scrap, onun spor salonuna göz kulak olmakta ve kaba dış görünümünün altında 23 yıldır yakasını bırakmayan bir affedilme beklentisi olduğunu bilmektedir ve bir gün Maggie Fitzgerald spor salonuna gelir. Milyonluk Bebek - Million Dollar Baby filmini Türkçe dublaj olarak hd kalitede izle. Milyonluk Bebek - Million Dollar Baby filmini Tek parça Full HD izleyin. Milyonluk Bebek - Million Dollar Baby Full Film izlesinde. Filmi izledikten sonra yorumlarınızı belirterek diğer izleyicilere görüşlerinizi belirtebilirsiniz. Milyonluk Bebek - Million Dollar Baby Milyonluk Bebek - Million Dollar Baby görüşlerinizi bildirebilirsiniz. Sizlerin her görüşü bizim için oldukça değerlidir. Milyonluk Bebek - Million Dollar Baby filmini Türkçe dublajlı veya altyazılı olduğunu film afişinin üzerindeki bildiriden anlayabilirsiniz. Fullfilmizlesin.com İyi Seyirler Diler. Lütfen yorumlarınızı eksik etmeyiniz..

FİLM HAKKINDA

DEVAM FİLMLERİ

FİLM YORUMLARI

ZİYARETÇİ
mert
8 Şubat 2017 Saat 10:26

gerçekten süper filim box herşey var duygusalık en onde gelir

Cevapla
ZİYARETÇİ
savas
28 Aralık 2016 Saat 00:25

=::::(((( Ağlaaaa Ağlaaaaaaa ımdb: 9.7 bunun bi tık üstü 10,00 puan olur… kesınlıkle ızleyınnnn

Cevapla
ZİYARETÇİ
rahmet
25 Ağustos 2016 Saat 23:25

ağlamaktan yoruldum bu ne yaaa . ağlamak isteyen kesinlikle izlesin .tehlikeli bir spor . kazanma ihtimaline karşın kaybedeceği bir çok şey olduğunu çok açık bir şekilde iletmiş. hele kaybedeceği şey bu kadar büyükse… bilemiyorum ne kadar etkileyecek sizi ama ben çok etkilendim ben bir fizyoterapist öğrencisiyim kendimi her zaman tedavi eden gibi hayal ediyordum. ama böyle filmler çok basit bir şekilde bir anda rolleri değişip hasta konumuna gelmek konusunda empati kurdurtuyor. çok güzeldi.

Cevapla
ZİYARETÇİ
Anonim
18 Eylül 2015 Saat 21:12

sonu boktan

Cevapla
ZİYARETÇİ
Mehmet Ali KÖK
15 Eylül 2015 Saat 01:21

Film Her Yonuyle Süperdi Ama Sonu Hiç Hoşuma Gitmdi Ve Üzücü Bir Son Oldu Kendı Kendıme (Bu Böyle Olmamalı Olamaz Diye SitemEttim )
Offffffffffff

Cevapla
ZİYARETÇİ
necla
11 Ağustos 2015 Saat 20:19

Böyle son mu olur ya hu! Görüntü iyi, ses iyi, film iyi. Ama sonu hayal kırıklığı bence birkaç yıllık hastane günlerinden sonra, yeniden doğmuş gibi, o karıdan öç alınmalıydı… Çok iyi bir filmdi. Sonuçta riskli bir spor. Mesaj açık. Anlayana tabi. Bu sitenin görüntü kalitesi ve ses düzeyi de çok iyi. Ayrıca donma da olmadı.

Cevapla