• Filmleri HD kalitede Hızlı Tek Parça Üzerinden İzleyip, İndirebilirsiniz.

Sorun Bildir

Mr. Go (2013) Türkçe Dublaj izle


FİLM ÖZETİ

Mr Go - Mi-seu-teo Go türkçe dublaj izle - 15 yaşlarındaki Weiwei dedesinin ölümünden ardından Çin de tek başına kalmıştır.Dedesinden kalıt olarak kendisine tek sirk kalmıştır,sirkdeki gorile dedesi beyzbol oynamasını öğretmiştir.Goril Ling Ling'in ünü Güney Kore'li tek beyzbol koçu Sung Choong-Soo'un kulağına civarı gider ve gorille mukavele imzalanır,2li birlikte Güney Kore ye gelirlerilig başlar ve goril in namı bütün ülkeye otlar ,rakip takımda boş durmaz ve karşına tek yabancı goril çıkarır, 2 gorilin maçı izleyenleri kahkaya boğacak bakalım galip gelen kim olacak.

Filmi Full Hd olarak izleyebilirsiniz. Film 2013 yılında vizyona girmiş olup İMDB puanı 6.2 olarak oylanmıştır. Filmin kadrosunda Kim Kang-woo , Jo Odagiri , Jiao Xu , Byun Hee Bong , Sung Dong-il rol almaktadır. 2013, Dram, Komedi, Spor, Türkçe Dublaj, Yabancı Filmler türündeki filmin yönetmen koltuğunda ise Yong-hwa Kim oturmaktadır. İyi Seyirler..

FİLM HAKKINDA

Mr. Go (2013) Türkçe Dublaj izle

DEVAM FİLMLERİ

FİLM YORUMLARI

ZİYARETÇİ
tuba
23 Mayıs 2017 Saat 03:03

başlarda çok sıkıcı oluyor ama devam edince biraz sariyor film. İnsanların çıkarları uğruna hayvanları dahi kullanabileceği bir dünyada yaşadığımızın mesajını aldım ne yazık kı. Yine de sadece bir senaryo olduğunu ve hayvanın gerçek bir goril olmadığını bilmek içimi rahatlatıyor. Hayvanların insan dünyasından çıkması ve özgürce kendi doğalarında yaşaması dileği ile. İyi seyirler.

Cevapla