Sorun Bildir

Öfke – The Fury (2016) Türkçe Dublaj izle


Loading...

FİLM ÖZETİ

Öfke – The Fury filminin konusu, Tiny genç olmasına rağmen çok alımlı bir bayandır ve tüm erkeklerin dikkatini çekmektedir. Yeğeni Albert, çocukluğundan beri ona karşı sıradışı bir ilgi ve hayranlık duyar. Ancak yıllar geçtikçe Albert, Tiny hakkında tahmin bile edemeyeceği korkunç bir sır öğrenecektir.Fullfilmizlesin.com İyi seyirler diler.

FİLM HAKKINDA

DEVAM FİLMLERİ

FİLM YORUMLARI

ZİYARETÇİ
banuru
21 Şubat 2018 Saat 13:00

Çok gerçekçi ve seyredilmesi gereken bir film.Koyu katolik Hollandalı da olsa
Cahilliğin ve sapıklığın milliyeti ve dini olmuyor

Cevapla
ZİYARETÇİ
Recepliming - HAKLILIK
14 Ocak 2017 Saat 00:10

İçimdeki duyguları, gözümdeki yaşları haykırmak istiyorum. Yorumculara değil, bu şaheserin bana öğrettikleriyle bir şeylere işte…

Filmin teması, adalet değil, -altını ne kadar çize çize yazsam azdır- haklılık.

Kötü yorum yapanların empati duygularından şüphe ediyorum. Bir çocuğa kötü davranıldı (kız). O da hayattan zevk almak için sürekli stratejiyi konuşturdu ancak vefasız ebeveynleri onu harcadı (cannon fodder). Onca nefret dolu yaptığı şey var, sadece mütevazı “Size suçlu olduğunuzu göstereceğim” hesabıydı ama, ama sadece…

Önemli not: Albert isimli gencin daha sıcak veya daha şefkat dolu davranmamasını anlayışla karşılayın. Yoksa filmin senaryosu imkânsız olurdu. Orada bir, bir vefasızlık anlatılmıştır yürek sızlatanından. Ve düşündüğüm ne biliyor musunuz şaheserin nihayetinde?: UMARIM BU FİLM GERÇEKLERİ YANSITMIYORDUR. (Bunu çok özel hissederek yazdım, desem, anlaşılır herhâlde…)

Bu şaheserin sonuna değin bir şey çözemeyeceksiniz, onun neden agresif ve fevri olduğunu. Sonunda ise neden Tanrı’yla neden dalga geçmeye çalışan şizofrencesine karakterli olduğunu anlayacaksınız.

Ayrıca, evlenmek istediğim insan türü de, tam da bu filmde geçen bayan olduğu için, ister istemez, hâlen, yazarken de -sonra da durmayacak biliyorum- ağlıyorum, hissettiğim sempatiden ve empatiden. Ben bir cesedi değil, karakterli kadını isteyen biriyim, ve o kadın da çok karakterli biriydi.

“HAKLILIK” TEMALI DÜNYANIN EN EN EN İYİ FİLMİ OLUP, HİÇ BİR FİLM ELİNE SU DÖKEMEYECEK BU TEMA KONUSUNA GELİNCE!

Kendinize cici bakın.

Cevapla
ZİYARETÇİ
Hasan Hüseyin Eryılmaz
29 Aralık 2016 Saat 04:47

Bence harika bi film

Cevapla
ZİYARETÇİ
hasbu
4 Aralık 2016 Saat 22:58

çok sıkıcı zaman kaybı sadece

Cevapla
ZİYARETÇİ
Anonim
1 Aralık 2016 Saat 23:16

çok saçma

Cevapla