• Yeni Film izleme adresimiz : www.fullfilmizlesin.net

Sorun Bildir

Öldürme Arzusu – Death Wish (2018) 1080p Türkçe Altyazılı izle


FİLM ÖZETİ

Öldürme Arzusu - Death Wish filminin konusu, Doktor Paul Kersey travma konusunda uzman bir doktordur. Eşi ve kızı ile birlikte güzel bir hayat yaşayan doktor bir gün evde olmadığı sırada yaşanan olay ile sarsılır. Eve gelen maskeli kişiler ailesine saldırır ve bu saldırıda eşini kaybeder kızı ise ölümden döner. Polisin bu konuda yeterince yardımcı olmadığını gören doktor katilleri cezalandırmak için kendi adaletini sağlayacaktır.Öldürme Arzusu - Death Wish Hd izle

FİLM HAKKINDA

DEVAM FİLMLERİ

FİLM YORUMLARI

ZİYARETÇİ
Murat
23 Haziran 2018 Saat 04:48

Çok sevdiğim film sitesiydi ama artık reklamdan geçinilmiyor. Valla insan resmen soğuyor. Filmakinesi.org tavsiye ediyom. Hiç reklamla fazla uğraşmazsınız.

Cevapla
ZİYARETÇİ
awpkaan
7 Haziran 2018 Saat 02:57

harika bir filmdi kesinlikle tavsiye edilir…!!!

Cevapla
ZİYARETÇİ
UFUK SARGIN
4 Haziran 2018 Saat 01:17

güzel film

Cevapla
ZİYARETÇİ
Metin
26 Mayıs 2018 Saat 01:53

Charles Bronson’lu orjinalini yıllar önce yazlık sinemada izlemiştim. Daha iyiydi ve sertti film. Bu bayağı light kalmış. ..

Cevapla
ZİYARETÇİ
Tudors
24 Mayıs 2018 Saat 21:09

Film 10 numara klasik bruce wills filmi izlenir sıkıntı yok sıkıntı Lanet Reklamlarda sitenin her bir yanı reklamla kaplanmış 100 % VİRÜS lü sayfalara yönlendiriliyor Normal google adsense vs olsa neyse amaç kazanç değil tamamen ve kasten kullandığımız PC lere zarar vermek önceden böyle değildi normal reklam sayfalarına yönlendiriliyordu bu site .
Tavsiyem bu sayfada Film İzlemek istiyorsanız ADBLOCK Reklam Engelleyici KULLANIN

Cevapla