• Filmleri HD kalitede Hızlı Tek Parça Üzerinden İzleyip, İndirebilirsiniz.

Sorun Bildir

On Bin Aziz – 10,000 Saints (2015) Türkçe Dublaj izle


FİLM ÖZETİ

10,000 Saints filminin konusu, Jude lise çağlarında annesi kız kardeşi ve en yakın arkadaşı Teddy ile Vermont eyaletinde yaşarken, New York'ta yaşayan babasının sevgilisinin kız Eliza'nın bir günlük ziyareti herşeyi değiştirecektir. Jude, girdiği bunalım sonrasında New York'a gidip babası ile yaşamaya başlar. New York'ta hardcore punk müziği yapan bir grup sayesinde, uyuşturucudan uzak temiz bir yaşam sürmeyi öğrenir ve Eliza'nın sorunları ile ilgilenir.

IMDB' de tür olarak komedi, drama, müzik yazsa da bu filmde müzik yok denecek kadar az. 10.000 Saints, filmle aynı adı taşıyan romandan sinemaya uyarlanmış.

Filmi izledikten sonra yorumlarınızı belirterek diğer izleyicilere görüşlerinizi belirtebilirsiniz. 10,000 Saints filmini farklı alternatiflerden izlemek için Hızlı tek parça seçeneği kısmına tıklayıp size uygun olan alternatifden filmi izleyebilirsiniz. 10,000 Saints filmini türkçe dublajlı ya da altyazılı olarak izlemek için dil seçeneklerinden size uygun olan dili seçenebilirsiniz. Fullfilmizlesin.com İyi seyirler diler.

FİLM HAKKINDA

On Bin Aziz - 10,000 Saints (2015) Türkçe Dublaj izle

DEVAM FİLMLERİ

FİLM YORUMLARI