• Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw filmi Telif Dolayısıyla Kaldırılmıştır.

Sorun Bildir

Paramparça Aşklar ve Köpekler (2000) Türkçe Dublaj izle

FİLM ÖZETİ

Paramparça Aşklar ve Köpekler filminin konusu, Octavio genç ve sorumsuz birisidir ve abisinin karısı Susana'ya aşık olur. Abisi Ramiro da serserinin tekidir. Bir gün kardeşinin karısı Susana ile kaçmaya karar verir. Köpeği Cofi, beraber kaçmalarına yardımcı olan paranın elde edilmesinde rol oynayan zalim bir aracı olur. Katıldığı tüm festivallerde ödül kazanan film, kimilerine göre milenyumun ilk başyapıtı olarak adlandırılmaktadır. İstanbul Film Festivali'nde de gösterilen film büyük beğeni toplamıştır. Paramparça Aşklar ve Köpekler filmini Türkçe dublaj olarak hd kalitede izleyebilirsiniz. Paramparça Aşklar ve Köpekler filmini Tek parça HD izleyin. Filmi izledikten sonra yorumlarınızı belirterek diğer izleyicilere görüşlerinizi belirtebilirsiniz. Fullfilmizlesin.com İyi Seyirler Diler. Lütfen yorumlarınızı eksik etmeyiniz.

FİLM HAKKINDA

DEVAM FİLMLERİ

FİLM YORUMLARI

ZİYARETÇİ
snatch
19 Ağustos 2018 Saat 14:02

Bence gelmiş geçmiş eniyi 10 filmden bir innarıtu basyapıtı, sanatsal yanigercek sinemadan anlamayan bisey beklemesin gitsin hızlı ve öfkeliyi izlesin

Cevapla
ZİYARETÇİ
Anonim
9 Mart 2017 Saat 17:26

filmden anlamayanlar ve de bu türü sevmeyenler lütfen filme bok atmasın tarzınıza uygun olmayabilir insanlar geliyor burdaki yorumları görüp filmi izlemekten vazgeçiyor

Cevapla
ZİYARETÇİ
Bok Gibi
26 Şubat 2016 Saat 22:28

hayatınızdan 2 saat 34 dk. çalınmasına izin vermeyin!..

Cevapla
  ZİYARETÇİ
  kemal
  22 Haziran 2016 Saat 16:28

  Sana yorum yapabileceğini düşündüren ve beynindeki boklardan kelimeler oluşturup onları yan yana dizip bundan bir anlam çıkartılabileceğini düşündüren beyin loblarını sileyim. Nöronlarını seveyim senin. Kurduğun cümlenin trilyonuncu eziği olmanı seveyim. Allahın kuş beyinsizi.

  Cevapla
   ZİYARETÇİ
   ihsan
   24 Kasım 2017 Saat 22:11

   Filmi daha seyretmedim ama kardeşim bu ne hakaretler dolu bir cevap. Adam o filme kendi yorumunu kendince yazıyor, sen neden ara yerden çıkıyorsun? Ne yani tek bir anafikir mi olmalı ve o da ille de senin beğendiğin!!! Bırakın herkes istediğini yazsın ki kimseye hakaret de etmiyor o kimse. Senin aklını ve beynini daha mı çok sevdiğimizi sanıyorsun yorumunla, hakaretlerinle. Kesinlikle hayır.

   Cevapla
ZİYARETÇİ
Anonim
29 Ağustos 2015 Saat 01:03

ızleyın.pısman olmazsınız…ben oyle her fılmı begenmem…

Cevapla
footerbanner