• 2018 filmlerini izlemek için menülerden ilgili kategoriye bakabilirsiniz.

Sorun Bildir

Paris’te Bir Hafta Sonu (2013) Türkçe Dublaj izle


FİLM ÖZETİ

Parçalanan bir evliliği anlatan dokunaklı ve korkusuzca gerçekçi komedide, Oscar, BAFTA, EMMY ve Altın Küre ödülleri sahibi Jim Broadbent ve Olivier ödüllü, sahne ve sinema yıldızı Lindsay Duncan rol alıyor. Le Weekend, yönetmen Roger Michell ve Oscar adayı senarist Hanif Kureishi’nin beraber çalıştıkları dördüncü film.
İngiliz çift Nick ve Meg, evliliklerinin otuzuncu yıl dönümünde, ilişkilerini tekrar canlandırmak umuduyla, zamanında balayı için gittikleri Paris’e tekrar gitmeye karar verirler. Ancak seyahat planladıkları gibi gitmez ve karşılaştıkları olaylar aralarındaki farklılıkları ve gerilimi daha belirgin hale getirir. Çift Nick’in eski bir arkadaşı olan ve Paris’in havalı bir semtinde oturan Morgan’ın akşam yemeği davetini kabul edince, sürpriz dolu olaylar birbirini takip eder.

Filmi Full Hd olarak izleyebilirsiniz. Film 2013 yılında vizyona girmiş olup İMDB puanı 6.3 olarak oylanmıştır. Filmin kadrosunda Jeff Goldblum, Jim Broadbent, Lindsay Duncan rol almaktadır. Komedi, Dram türündeki filmin yönetmen koltuğunda ise Roger Michell oturmaktadır. İyi Seyirler..

FİLM HAKKINDA

Paris’te Bir Hafta Sonu (2013) Türkçe Dublaj izle

DEVAM FİLMLERİ

FİLM YORUMLARI