• İndirme Sistemi Devreye Girmiştir. Hızlı Tek Parça Üzerinden Filmleri İndirebilirsiniz. Aktif Değilse Yorum Olarak Bildiriniz.

Sorun Bildir

RV: Resurrected Victims (2017) 1080p Türkçe Altyazılı izle


FİLM ÖZETİ

RV: Resurrected Victims filminin konusu,Jin-hong annesi 7 yıl önce öldürülen ve cinayeti çözmeye kararlı katı bir savcıdır. Annesi intikam için geri dönünce, baş şüpheli ne yazık ki kendisi olacaktır..RV: Resurrected Victims filmini izle

FİLM HAKKINDA

RV: Resurrected Victims (2017) 1080p Türkçe Altyazılı izle

DEVAM FİLMLERİ

FİLM YORUMLARI

ZİYARETÇİ
Ahmet
17 Ağustos 2019 Saat 13:52

Film imdb puani sahsen kedim 6.4 verirdim. Basarisiz fillm diyemeyiz ama cokda basarili da degil. Baska film yoksa izlenilebilir ama daha guzel filmlerde var.

Cevapla
ZİYARETÇİ
Will Smith
4 Temmuz 2019 Saat 22:24

Can kardeş neden spoiler yapıyorsun, hayret birşey yaw…
Admin kardeş lütfen can adındaki arkadaşı uyar,hatırlat vs.. aşağıdaki yazı kesinlikle spoiler, değil demeyin.

“oğlu için 1000 kere ölür. ve kendini öldürür. yeterki oğluna çocuğuna hiç bir şey olmasın… ” bu laflardan çok şey çıkartmak mümkün, sayesinde filmin gidişatını az çok tahmin ederek izleyeceğim yada sırf bu yüzden izlemem… lütfen uyarın… ne güzel spoiler seçeneğide eklemişsiniz ama arkadaş galiba spoiler nedir, ne spoiler değildiri bilmiyor yada umursamıyor…

lütfen dikkate alın, sayesinde filmi izlemeyeceğim galiba, kimbilir kaç kişi daha izlemeden geçip gidecek..

Cevapla
ZİYARETÇİ
Can
21 Mayıs 2019 Saat 12:57
--- Bu film hakkında spoiler içermektedir. ---

İşte örnek bir anne örneği. oğlu için 1000 kere ölür. ve kendini öldürür. yeterki oğluna çocuğuna hiç bir şey olmasın… admin arkadaş. paylaşımların için sonsuz teşekkürler.

Cevapla