• Yeni Film izleme adresimiz : www.fullfilmizlesin.net

Sorun Bildir

Savaştan Sonra – Mudbound (2017) 1080p Türkçe Dublaj izle


FİLM ÖZETİ

Savaştan Sonra - Mudbound filminin konusu,Marietta, Mississippi'de yaşayan bir çiftlik sahibinin oğlu olan Jamie (Garrett Hedlund) ve o çiftlikte çalışan Jackson ailesinin oğlu Ronsel (Jason Mitchell), 2. Dünya Savaşı'nda yer aldıktan sonra evlerine geri dönerler. İki genç adam da savaşın ardından sivil hayata alışmakta zorlanacak, ırkçılığın farklı yüzleriyle karşılaşacaklardır..Fullfilmizlesin.com İyi seyirler diler.

FİLM HAKKINDA

DEVAM FİLMLERİ

FİLM YORUMLARI

ZİYARETÇİ
özdeniz
3 Eylül 2018 Saat 00:26

süper bir film. biraz ağır işliyor sabırla sonunu getirmenizi tavsiye ederim.

Cevapla
ZİYARETÇİ
onur
21 Temmuz 2018 Saat 03:16

Bu filmi izlemeyin ben normalde hiç bir durumda filmlere yorum yazan bir insan değilim ama bu filmde özellikle bunda dayanamadım . İnanılmaz saçma bir film sevgi şu bu hikaye . Mutsuz bir kadının eşinin kardeşi ile yatması ırkçı bir babanın zenciye zulüm etmesi ve askerden gelen sözde kardeşin babasını öldürmesi ile sonuçlanan bir film .. 1 dakikada özetlenebilir saçma bir film yani ..

--- Bu film hakkında spoiler içermektedir. ---
Cevapla
ZİYARETÇİ
ayşe uçar
17 Temmuz 2018 Saat 19:01

sevgi bu kadar yüce bir şey ise neden insanlar hala birbirini yok etmeye çalışıyor tanrı yani benim yaradanım tek inandığım şey Allah herkesi eşit yaratmışken insanlardaki bu gurur kendini beğenmişlik niye neyi paylaşamıyorsunuz herkese yetecek kadar ve eşit şartlarda yaşayacak kadar yer varken yerini beğenmeyenler size sözüm bu dünyada yeriniz olabilir siz öyle sanın siz değersizsiniz çünkü yeryüzündeki en büyük değer kimseyi kendinden aşağı görmemektir. İNSAN olduğunuzu ve hayatın gelip geçici olduğunu unutmayın.

Cevapla
ZİYARETÇİ
einigermaßen
9 Haziran 2018 Saat 01:00

Cük gibi !! Ayni tarzda otuz film izlemi$inizdir bugüne dek !

Cevapla
ZİYARETÇİ
düşün
18 Mayıs 2018 Saat 23:03

etkili güzel film.

Cevapla