• İndirme Sistemi Devreye Girmiştir. Hızlı Tek Parça Üzerinden Filmleri İndirebilirsiniz. Aktif Değilse Yorum Olarak Bildiriniz.

Sorun Bildir

Silinmiş Mesajlar – Messages Deleted (2009) Türkçe Dublaj izle


FİLM ÖZETİ

Joel senaryo yazarlığı yapmaktadır ve bir gün telesekreterine bir mesaj gelir. Bu mesajdan ve sonraki her mesajdan sonra ise seri halde devam eden ölümler meydana gelir. Bu ölümlerin suçlusu olarak görünen Joel kendini temize çıkarmak için de çaba gösterir.

www.fullfilmizlesin.net olarak İyi seyirler dileriz. Silinmiş Mesajlar - Messages Deleted (2009) Türkçe Dublaj HD izle filmini Full Hd olarak izleyebilirsiniz. Silinmiş Mesajlar - Messages Deleted (2009) Türkçe Dublaj HD izle filmi 2009 yılında vizyona girmiş olup İMDB puanı 5.0 olarak oylanmıştır. Filmin kadrosunda Matthew Lillard , Deborah Kara Unger , Gina Holden , Michael Eklund , Brandon Jay Mclaren rol almaktadır. Gerilim Filmleri, Gizem, Korku Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler türündeki filmin yönetmen koltuğunda ise Rob Cowan oturmaktadır.

Loading...

FİLM HAKKINDA

Silinmiş Mesajlar - Messages Deleted (2009) Türkçe Dublaj izle

DEVAM FİLMLERİ

FİLM YORUMLARI

ZİYARETÇİ
Anonim
26 Ekim 2018 Saat 02:12

Silinmiş

Cevapla
ZİYARETÇİ
gonca
1 Mart 2018 Saat 05:49

herkesin zevgi ayri begenler olur iyi sehirler ama ben cok basit buldum oyunculuk olsun seneryo olsun

Cevapla
ZİYARETÇİ
Anonim
2 Eylül 2017 Saat 14:55

güzel sıkılmadan izleyebilirsiniz…

Cevapla
ZİYARETÇİ
Kaan
19 Haziran 2017 Saat 18:34

Sürükleyici,merak uyandırıcı ve gerilimli olarak devam eden ve insanı düşündüren bir film.Özellikle sonu şaşırtıcı.Tavsiye edilir.

Cevapla
ZİYARETÇİ
ahmet avci
6 Aralık 2016 Saat 06:24

sürükleyici.izlenir.

Cevapla