• Yeni Film izleme adresimiz : www.fullfilmizlesin.net

Sorun Bildir

Siyahlı Kadın 2: Ölüm Meleği (2014) Türkçe Altyazılı izle

FİLM ÖZETİ

Siyahlı Kadın 2: Ölüm Meleği filminin konusu, Eel Marsh House 2. Dünya savaşında İngiliz hükümeti tarafından askeri psikiyatri kliniğine çevirilen küçük bir hastanedir. Savaştan gelen askerler gelmeye başladıktan sonra binada karanlık gizemleri ve ölü ruhları uyandırır. Hemşire Eve, hastaların bakımıyla ilgilenmek için hastaneye gelen bir hemşiredir. Eve da dahil olmak üzere hastane sakinleri hem savaşın kendilerine ettikleri kötülüklerle mücadele ederken bilmedikleri bir sır tarafından tehdide uğramaya başlarlar. Eve elinden geldiği kadarıyla herkesi korumaya çalışsa da 'siyahlar içindeki kadın' yeni kurbanlar peşindedir... Siyahlı Kadın 2: Ölüm Meleği filmini Türkçe altyazılı olarak hd kalitede izleyebilirsiniz. Siyahlı Kadın 2: Ölüm Meleği filmini Tek parça HD izleyin. Filmi izledikten sonra yorumlarınızı belirterek diğer izleyicilere görüşlerinizi belirtebilirsiniz. Fullfilmizlesin.com İyi Seyirler Diler. Lütfen yorumlarınızı eksik etmeyiniz..

FİLM HAKKINDA

DEVAM FİLMLERİ

FİLM YORUMLARI

ZİYARETÇİ
berilhazal
21 Temmuz 2015 Saat 07:54

bu filmi neden yapmışlar hayatımda kadar korku filmi izledim ben bu kadar amaçsız başı sonu ne olduğu belli olmayan bi film izlemedim izlemeyin !!!!!

Cevapla
ZİYARETÇİ
Moonie
19 Haziran 2015 Saat 14:45

Valla kahkaha atarak izledim artık bu tür filmler o kadar siradanlaştı ki!! Müzikler efektler bile aynı nerdeyse. İzlenebilir ama sağlam bi korku filmi değil.. Korkuyu geçtim gerilim bile yok. Yine de çeviren arkadaşlara emeklerinden dolayı teşekkürler

Cevapla