• Filmleri HD kalitede Hızlı Tek Parça Üzerinden İzleyip, İndirebilirsiniz.

Sorun Bildir

Stalingrad (2013) Türkçe Dublaj Full izle


FİLM ÖZETİ

Stalingrad (2013) Türkçe Dublaj Full izle Film Rusya yapımı bir savaş filmidir ve imdb puanı 5.6'dir. Aynı isimli 1993 yapımı bir film daha vardır. Filmin konusu ise Film, tamamı üç boyutlu olan ve IMAXtekniği kullanılarak çekilmiş ilk Rus filmi olma özelliğini taşır. Aynı zamanda 86. Akademi Ödülleri'nde Yabancı Dilde En İyi Film Akademi Ödülü dalında Rusya adına yarışacak film olarak belirlenmiştir. 2. Dünya Savaşı sırasında Kumandan Gromov komutasındaki bir grup Sovyet askeri, yeni bir görevle Volga Nehri yakınlarında farklı bir bölgeye gönderilirler. Rastladıkları Alman askerleri karşısında tutunamayan Sovyet askerlerinden geriye kalanlar, geri çekilerek sivillerin sığınak olarak kullanmakta olduğu bir binaya girerler. Daha sonra binayı ele geçirmeye çalışan Alman askerleriyle çatışma başlayacak, Alman askerlerine komuta eden Nazi subayı Hauptmann Kann (Thomas Kretschmann), sivillerin arasına bulunan Masha isimli genç bir Sovyet kızına aşık olacaktır. Stalingrad (2013) Türkçe Dublaj Full izle filmini türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler..

FİLM HAKKINDA

Stalingrad (2013) Türkçe Dublaj Full izle

DEVAM FİLMLERİ

FİLM YORUMLARI

ZİYARETÇİ
Milan
17 Şubat 2019 Saat 16:04

Savaş, Aşk ve Dram bir arada… Ruslar Film çekemiyor diyen bir adım öne çıksın… izlemeye kesinlikle deyen bir Film

Cevapla
ZİYARETÇİ
salih
19 Kasım 2018 Saat 01:49

çok güzel film emeğinize sağlık

Cevapla
ZİYARETÇİ
Anonim
18 Ekim 2018 Saat 21:31

Güzel film

Cevapla
ZİYARETÇİ
Halil
15 Şubat 2018 Saat 20:10

super

Cevapla
ZİYARETÇİ
Halil
15 Şubat 2018 Saat 20:09

Harika izlemeye deyer

Cevapla
ZİYARETÇİ
BÜLENT
7 Mayıs 2017 Saat 19:13

Stalingrad (2013) Türkçe Dublaj Full izle Film Rusya yapımı bir savaş filmidir ve imdb puanı 5.6’dir. Aynı isimli 1993 yapımı bir film daha vardır. Filmin konusu ise Film, tamamı üç boyutlu olan ve IMAXtekniği kullanılarak çekilmiş ilk Rus filmi olma özelliğini taşır. Aynı zamanda 86. Akademi Ödülleri’nde Yabancı Dilde En İyi Film Akademi Ödülü dalında Rusya adına yarışacak film olarak belirlenmiştir. 2. Dünya Savaşı sırasında Kumandan Gromov komutasındaki bir grup Sovyet askeri, yeni bir görevle Volga Nehri yakınlarında farklı bir bölgeye gönderilirler. Rastladıkları Alman askerleri karşısında tutunamayan Sovyet askerlerinden geriye kalanlar, geri çekilerek sivillerin sığınak olarak kullanmakta olduğu bir binaya girerler. Daha sonra binayı ele geçirmeye çalışan Alman askerleriyle çatışma başlayacak, Alman askerlerine komuta eden Nazi subayı Hauptmann Kann (Thomas Kretschmann), sivillerin arasına bulunan Masha isimli genç bir Sovyet kızına aşık olacaktır. Stalingrad (2013) Türkçe Dublaj Full izle filmini türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler..

Cevapla
ZİYARETÇİ
Anonim
29 Ocak 2017 Saat 07:18

admin çok kişi kaybedeceksin böyle devam ederse gittikçe bozuluyor eskiden bi dokunuşta film indiriyorduk şimdi pek mümkün değil

Cevapla
ZİYARETÇİ
Bahadır
31 Aralık 2016 Saat 20:48

dərin təəssürat yaradan film. Sitedə əməyi olan hər kəsə təşəkkür edirəm.

Cevapla