• Yeni Film izleme adresimiz : www.fullfilmizlesin.net

Sorun Bildir

T2 Trainspotting (2017) 1080p Türkçe Dublaj izle


FİLM ÖZETİ

T2 Trainspotting filminin konusu,Mark Renton'ın arkadaşları ile kazandığı parayı alıp kaçmasının üzerinden 20 sene geçer. Renton bazı sağlık sorunları yaşamaktadır ve uzun süredir yaşadığı Amsterdam'dan Edinburgh'a geri döner. Burada eski arkadaşları, düzenbazlıklarla yolunu bulan ve bar işletmecisi olan Simon ile uyuşturucu bağımlılığından tam olarak kurtulamamış intiharın eşiğindeki Spud ile bir araya gelir. İkisi de farklı tepkiler verir fakat asıl sorunlar 20 yıldır hapiste olan Begbie'nin ortaya çıkmasıyla başlayacaktır. Irvine Welsh'in Porno romanından uyarlanan film, hikaye ve karakterler anlamında Trainspotting'in devam filmi niteliğini taşıyor.Fullfilmizlesin.com İyi Seyirler Diler.

FİLM HAKKINDA

DEVAM FİLMLERİ

POPÜLER YORUM
Soner
2017-05-29 20:30:40

İlk filmi izlemeden 2. izlemeyin hiç bişey anlamazsınız.Güzeldi ama yaşlanmışlar :( bi an kendimi gördüm filmin içinde sakın bu illete bulaşmayın arkadaşlar ben bıraktım çok şükür bırakamayanlarada Allah yardım etsin. Filmin içindeki tüm olayları bu illet yaptırtır işte eroin ve maddenin pisliği komedi dram şeklinde anlatılmaya çalışılsada iyi bişey değil uzak durun sağlıcakla kalın..

FİLM YORUMLARI

ZİYARETÇİ
rs
4 Haziran 2017 Saat 00:16

fena degil

Cevapla
ZİYARETÇİ
levent
30 Mayıs 2017 Saat 20:39

Beğenmedim.

Cevapla
ZİYARETÇİ
Soner
29 Mayıs 2017 Saat 20:30

İlk filmi izlemeden 2. izlemeyin hiç bişey anlamazsınız.Güzeldi ama yaşlanmışlar 🙁 bi an kendimi gördüm filmin içinde sakın bu illete bulaşmayın arkadaşlar ben bıraktım çok şükür bırakamayanlarada Allah yardım etsin. Filmin içindeki tüm olayları bu illet yaptırtır işte eroin ve maddenin pisliği komedi dram şeklinde anlatılmaya çalışılsada iyi bişey değil uzak durun sağlıcakla kalın..

Cevapla
ZİYARETÇİ
latif
29 Mayıs 2017 Saat 08:35

Emeği geçen herkese teşekkürler, Onları tekrar izlemek güzeldi özellikle de Franco’yu. Hayatını seç 🙂

Cevapla