Sorun Bildir

Esrarengiz – Uncanny (2013) Türkçe Altyazılı izle


Loading...

FİLM ÖZETİ

Uncanny filminin konusu, Yüksek teknolojili bir labaratuvarda üretilmiş olan en kusursuz yapay zeka robotu. onu tanıtmak isteyen güzel bir muhabir ve robotu tasarlayan bir bilim adamı. Joy'un David'le yakınlaşmasına sıra dışı tepkiler vermeye başlayan Adam'da kıskançlık, sinir ve cinsel istek gibi insana dair davranış örüntüleri görülmeye başlar.
Filmi izledikten sonra yorumlarınızı belirterek diğer izleyicilere görüşlerinizi belirtebilirsiniz. Uncanny filmini farklı alternatiflerden izlemek için Hızlı tek parça seçeneği kısmına tıklayıp size uygun olan alternatifden filmi izleyebilirsiniz. Uncanny filmini türkçe dublajlı ya da altyazılı olarak izlemek için dil seçeneklerinden size uygun olan dili seçenebilirsiniz. Fullfilmizlesin.com İyi seyirler diler.

FİLM HAKKINDA

DEVAM FİLMLERİ

FİLM YORUMLARI

ZİYARETÇİ
Film Manyağı Mandragora
3 Ocak 2017 Saat 22:07

Yeterli değil. Filmin büyük kısmında durgun ama kurgusal olarak düzgün ilerlerken son çeyrekte baya dağıtılmış, her ne kadar son sahnelerde toparlanmaya çalışılsa da yeterli olmamış. İyi bilim-kurgu severler yeterli bulmayacaktır. 6.3 yerine 5.9 veriyorum.

Cevapla