• Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw filmi Telif Dolayısıyla Kaldırılmıştır.

Sorun Bildir

Unutkan – Amnesiac (2015) Türkçe Dublaj izle

FİLM ÖZETİ

Unutkan - Amnesiac filminin konusu, Geçirdiği bir kaza sonrası, yatakta gözlerini açan bir adam hafızasını kaybetmiştir. Onca yalan içerisinde karısının da gerçek karısı olmayabileceğinden şüphelenirken, kendini içinde bulunduğu evde mahkum olarak bulur.Fullfilmizlesin.com İyi Seyirler Diler.

FİLM HAKKINDA

DEVAM FİLMLERİ

POPÜLER YORUM
Kaan
2017-06-10 16:29:46

Yavaş ilerleyen bir film olsa da psikolojik gerilim ve gizemli olan güzel bir film.Zaten tarzına göre yavaş ilerleyip etkilemeyi başaran filmin özelliği.Oyunculuklar güzel,özellikle Kate Bosworth'un oyunculuğu mükemmel ve rolüne tam oturmuş.Bu tarzlara çok yakışıyor.Anlama kapasitesi olmayan izlemesin çünkü filme kötü diyeceklerdir.Anlama kapasitesi olan ve film izleme kültürü olana tavsiye.Sonu kimsenin tahmin edemeyeceği şekilde bitiyor.Serisi gelebilir.

FİLM YORUMLARI

ZİYARETÇİ
Kaan
10 Haziran 2017 Saat 16:29

Yavaş ilerleyen bir film olsa da psikolojik gerilim ve gizemli olan güzel bir film.Zaten tarzına göre yavaş ilerleyip etkilemeyi başaran filmin özelliği.Oyunculuklar güzel,özellikle Kate Bosworth’un oyunculuğu mükemmel ve rolüne tam oturmuş.Bu tarzlara çok yakışıyor.Anlama kapasitesi olmayan izlemesin çünkü filme kötü diyeceklerdir.Anlama kapasitesi olan ve film izleme kültürü olana tavsiye.Sonu kimsenin tahmin edemeyeceği şekilde bitiyor.Serisi gelebilir.

Cevapla
ZİYARETÇİ
Ahmet Buğra
28 Nisan 2017 Saat 01:30

boş bir fılm sacma 10/1 izlemeye degmez kesılnıkle vasat

Cevapla
ZİYARETÇİ
Anonim
19 Nisan 2017 Saat 17:10

aslında her ne kadar 2 kişiyle ucuz bütçeli bir film de olsa konusu ve oyunculuklar fena değil ancak çok yavaş ilerliyor ve bu insanı sıkıyor.ama açıkcası genelde fim sonlarını tahminim iyidir bunu edemedim ve sonunu merak ettiğim içinde izlemeye devam ettim 🙂

Cevapla
footerbanner