Sorun Bildir

Vampirle Görüşme (1994) Full izle

Loading...

FİLM ÖZETİ

Louis 1971 yılında karısını kaybetmiştir ve tüm yaşama sevincini kaybeder. Lestat isim bir vampirde ona vampir olmasını önerir. Louis ise bu teklifi kabul eder.Lestat onu bir vampire dönüştürür. Fakat Louis vampirliğe bir türlü alışamaz. Açlığını bir şekilde gidermesi gerekiyor ancak insanları da öldürmek istemez. Ona bildiği herşeyi Lestat öğretecektir.Filmi Full Hd olarak izleyebilirsiniz. Vampirle Görüşme (1994) Full izle 1994 yılında vizyona girmiş olup Korku ,  Romantik türünde bir yapımdır. Fullfilmizlesin.com İyi Seyirler Diler. Lütfen yorumlarınızı eksik etmeyiniz..

FİLM HAKKINDA

DEVAM FİLMLERİ

POPÜLER YORUM
ESTER
2015-05-29 18:01:53

Vampir filmlerinin atasıdır kanımca...Anne Rice'ın aynı isimli romanının muhteşem bi uyarlamasıdır... Filmin böyle müthiş bir kadroya sahip olması da cabası. Bunun nedeni muhtemelen üç dev oyuncunun da filmin çekildiği yıllarda şöhretin henüz ilk basamaklarında olmasından kaynaklanıyordur diye düşünüyorum...Zira , Tom Cruise, Brad Pitt, ve Antonio Banderas dan oluşan kadroyu bugün bir araya getirmek tek kelimeyle imkansızdır....Keyfini çıkarın...;)

FİLM YORUMLARI

ZİYARETÇİ
ESTER
29 Mayıs 2015 Saat 18:01

Vampir filmlerinin atasıdır kanımca…Anne Rice’ın aynı isimli romanının muhteşem bi uyarlamasıdır… Filmin böyle müthiş bir kadroya sahip olması da cabası. Bunun nedeni muhtemelen üç dev oyuncunun da filmin çekildiği yıllarda şöhretin henüz ilk basamaklarında olmasından kaynaklanıyordur diye düşünüyorum…Zira , Tom Cruise, Brad Pitt, ve Antonio Banderas dan oluşan kadroyu bugün bir araya getirmek tek kelimeyle imkansızdır….Keyfini çıkarın…;)

Cevapla