• Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw filmi Telif Dolayısıyla Kaldırılmıştır.

Sorun Bildir

Vay Başıma Gelenler! 2 Buçuk (2014)


FİLM ÖZETİ

Vay Başıma Gelenler! 2 Buçuk filminin konusu, Kerim yaşamını erotik filmlerle kazanan ve tek arkadaşı Basit olan birisidir. Çaresizlikle sürüp giden yaşamı bir gün Kerim'in hiç tanımadığı babasının ortaya çıkmasıyla değişecektir. Babası ölüm döşeğinde ve son arzusu oğlunu görmektir. Babası oldukça zengin ve büyük bir mirasın varisi durumuna gelmiştir. Kerim yakın arkadaşı Basit'i de yanına alıp lük malikaneye gider ve burada üvey annesi ve kardeşleri ile tanışır. Hepsi birbirinden tip karakterlerdedir ve herkesin birbirinden nefret ettiği yeni ailesi Kerim'in gelişiyle birlikte büyük şaşkınlık yaşar; diğer yandan Kerim de en az onlar kadar şaşkındır. Kerim'i şoke eden bir diğer gerçek ise babasının gizli bir tarikatin lideri olduğudur. Kerim hem babası ve sahip olduğu sırlarla mücadele edip hem de yeni ailesiyle geçinmeye çalışırken kendini komik bir maceranın içinde bulacaktır. Vay Başıma Gelenler! 2 Buçuk filmini hd kalitede izle. Vay Başıma Gelenler! 2 Buçuk filmini Tek parça Full HD izleyin. Vay Başıma Gelenler! 2 Buçuk Full Film izlesinde. Filmi izledikten sonra yorumlarınızı belirterek diğer izleyicilere görüşlerinizi belirtebilirsiniz. Vay Başıma Gelenler! 2 Buçuk Vay Başıma Gelenler! 2 Buçuk görüşlerinizi bildirebilirsiniz. Sizlerin her görüşü bizim için oldukça değerlidir. Vay Başıma Gelenler! 2 Buçuk filmini Türkçe dublajlı veya altyazılı olduğunu film afişinin üzerindeki bildiriden anlayabilirsiniz. Fullfilmizlesin.com İyi Seyirler Diler. Lütfen yorumlarınızı eksik etmeyiniz..

FİLM HAKKINDA

DEVAM FİLMLERİ

FİLM YORUMLARI

ZİYARETÇİ
FEYYAZ
3 Kasım 2018 Saat 14:33

GÜZEL…

Cevapla
ZİYARETÇİ
ozyy
23 Ocak 2016 Saat 19:33

bu ne arkadaş ortaokul çocuklarına senaryo yazdırsan bundan güzel film çıkar utanmıyorlarda bunu film diye yayınlıyorlar şu filme harcanan paraya yazık !!!

Cevapla
    ZİYARETÇİ
    Anonim
    22 Haziran 2017 Saat 17:17

    rezıllık

    Cevapla
ZİYARETÇİ
Muhammed
13 Kasım 2015 Saat 23:54

film berbat zamn kaybı

Cevapla
ZİYARETÇİ
Anonim
20 Ağustos 2015 Saat 03:00

16 yaşındakiler için belki idealdir 18 yasındakilerden yukarısı için çok çok saçma abuk subuk bi film boşa zamanınızı harcamayın böyle filmi yapılır ya belki duzelir diye yarısına kadar izledim iyice bokunu çıkardılar . Ben hayatımda ciddi anlamda böyle bu film görmedim

Cevapla
ZİYARETÇİ
Anonim
16 Ağustos 2015 Saat 11:15

sona doğru film düştü ama yinede çok iyiydi.

Cevapla
ZİYARETÇİ
eso
16 Ağustos 2015 Saat 10:06

İzlediğim en kötü filmler arasında yerini aldı

Cevapla
footerbanner